МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

У Херсоні відкрили аналог kmbs - «Школу аграрного лідера»
2017-11-24


21 листопада на базі Херсонського державного аграрного університету відкрили «Школу аграрного лідера».

Цього ж дня відбулася перша лекція, яку прочитав слухачам заступник голови Комітету Верховної Ради з питань науки й освіти, заслужений працівник сільського господарства України Іван Анатолійович Кириленко.

Як запевняють організатори проекту, основна мета "Школи аграрного лідера" – створення партнерства в аграрній сфері між освітою, наукою, бізнесом та громадами. Така кооперація дасть змогу підвищити конкурентоздатність сільського господарства та сформувати аграрних лідерів.

«Аграрна галузь є провідною в Херсонській області, з неї до бюджету надходить приблизно 32% коштів. Тому формування аграрного лідера є важливим для розвитку цього напрямку в нашому регіоні», - наголосив очільник Херсонської області Андрій Гордєєв.

Тематика навчальних курсів спрямована на персональний розвиток активних інноваційних особистостей, реалізацію їх потенціалу для успішного розв’язання завдань аграрного бізнесу, територіальних громад Херсонщини та України в цілому.

«Школа аграрного лідера» допомагає своїм слухачам в таких важливих питаннях :
  • розуміти глобальні тренди агробізнесу;
  • ініціювати створення та розвивати агропродовольчі кластери в регіоні;
  • навчатися та обмінюватися досвідом з колегами, розвивати лідерські якості, розширювати професійний світогляд;
  • розвивати й трансформувати агробізнес в часи швидких змін, турбулентності та технологічної революції.

"Школа аграрного лідера" в Херсоні буде аналогом Києво-Могилянської бізнес-школи. Організатори сподіваються, що вона стане стартовим майданчиком для стрімкого розвитку Херсонської області.Перші установчі зустрічі зі слухачами відбудуться на безкоштовній основі у листопаді-грудні 2017 року.

До навчання запрошені сільгоспвиробники, фермери, приватні землевласники, керівники та спеціалісти агробізнесу, представники територіальних сільських громад, магістри університету.

Для початку слухачам запропоновано щотижневі 2–3-годинні лекції, дискусії або круглі столи у другій половині робочого дня. Надалі навчання матиме два формати: регулярний, коли заняття проводяться протягом семестру чотири рази на місяць по шість годин, та модульний, коли заняття, семінари, круглі столи обираються відповідно запропонованій тематиці.

Передбачено кілька напрямів навчання:
  • програма «Управління змінами» — для керівного складу та підприємців;
  • програма розвитку управлінського персоналу, що має допомогти сучасним управлінцям для забезпечення досягнення стратегічних цілей організації;
  • корпоративні програми — партнерські програми, зорієнтовані на розробку та проведення тренінгів, консалтингових проектів, повний консалтинговий супровід підприємства, організації чи установи;
  • програми особистого розвитку зорієнтовані на сучасні проблеми суспільства та професійні потреби бізнес-середовища.

Практичний блок передбачає прикладні дослідження в аграрному бізнесі та управлінні; впровадження кращого світового досвіду менеджменту у практику українського аграрного бізнесу та територіальних громад; допомогу у відкритті власної справи, персональний коучинг та супровід стартапів слухачів.

Спікери «Школи аграрного лідера» – висококваліфіковані фахівці, практики з бізнесу та громадського сектору.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Що пропонує управлінцям оновлена програма від kmbs?

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>