МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Генеральний директор УКАБ про конкурс «Краща аграрна практика»
2017-11-24


Генеральний директор УКАБ Тарас Висоцький поділився з журналістами своїм баченням сучасної практики та розповів про підтримку конкурсу.

УКАБ не перший рік підтримує цей конкурс, проте вперше надає грошові сертифікати для розвитку, які є своєрідними інвестиціями в професійні навички, нові знання, в спеціалістів, які потім, підвищивши свій рівень, можуть повернути вкладені кошти якісною роботою. Вони мають змогу витратити ці кошти на оплату курсів, тренінгів, семінарів тощо.

"Такі конкурси, як «Краща аграрна практика» мають велику кількість переглядів, а це чудова можливість молодому працівнику продати свої здібності та ідеї, а також показати себе як майбутнього професійного співробітника", - запевняє Тарас Висоцький.

Генеральний директор УКАБ переконаний, що для того, щоб студенти після випуску були готовими спеціалістами вишам варто максимально збільшити кількість практичних занять. Необов’язково проводити їх на підприємстві. Варто зменшити кількість лекцій і додати розгляд кейсів. Розуміючи реалії бізнесу, робити ставку на комунікацію та командну гру, формування ідей. Адже всім без винятку необхідні практичні навички.

Студентська практика надає майбутнім спеціалістам не лише нові знання, але й має два необхідних аспекти для підвищення професіоналізму:
  • життєво-професійний досвід: почати ознайомлюватися з тим, як будуються комунікації, як відбуваються робочі процеси;
  • практика, яка допоможе студенту зрозуміти свої сильні й слабкі сторони, усвідомити, що йому подобається, що цікаво, чим би хотів займатися. В ідеалі необхідно, щоб практика займала 40% навчального часу, а у виробничих спеціальностей — 60%.

Нагадаємо, триває прийом заявок на III Всеукраїнський конкурс «Краща аграрна практика 2017». Конкурсні роботи приймаються з 30 жовтня до 30 листопада 2017 р.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Учні закладів Черкаської області проходять стажування в UKRAVIT

Обмін Франція - Україна: Харківський НАУ відвідала французька делегація

Джерело: http://agroportal.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
15.03.2018
Фермери "в дії": плакати напоготові, дороги перекриті
Сьогодні аграрії з різних регіонів України перекрили дороги в 9 областях України, наступний пункт дислокації - стіни парламенту
15.03.2018
Про що говорили в Одесі на відкритті Другого міжнародного конгресу «Органічна Україна»
Сьогодні Україна входить до 20 країн з площами сертифікованого органічного виробництва, включаючи землі перехідного періоду
15.03.2018
Україна та Південна Корея готують до реалізації ряд інноваційних проектів у сфері АГРО
Під час зустрічі президента НААН з Послом Республіки Корея в Україні були визначені основні напрямки співробітництва двох держав

Статті

всі статті >>
13.03.2018
IV ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»: мрії та реальність
Всеукраїнський ярмарок аграрних вакансій для молоді IV ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ» - реальний шанс отримати першу роботу!
12.03.2018
Криза на українському ринку праці: історія, сьогодення, майбутнє
Україну чекає криза, яка змусить змінюватися цілі системи управління людськими ресурсами. Ті компанії, які не хочуть або не можуть змінюватися, зіткнуться зі старінням колективу
05.03.2018
Ольгопіль - село української мрії!
Історія про те, як підприємець з Вінниччини не лише створив успішний бізнес, а й докладає чимало зусиль для розвитку рідного села