МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Генеральний директор УКАБ про конкурс «Краща аграрна практика»
2017-11-24


Генеральний директор УКАБ Тарас Висоцький поділився з журналістами своїм баченням сучасної практики та розповів про підтримку конкурсу.

УКАБ не перший рік підтримує цей конкурс, проте вперше надає грошові сертифікати для розвитку, які є своєрідними інвестиціями в професійні навички, нові знання, в спеціалістів, які потім, підвищивши свій рівень, можуть повернути вкладені кошти якісною роботою. Вони мають змогу витратити ці кошти на оплату курсів, тренінгів, семінарів тощо.

"Такі конкурси, як «Краща аграрна практика» мають велику кількість переглядів, а це чудова можливість молодому працівнику продати свої здібності та ідеї, а також показати себе як майбутнього професійного співробітника", - запевняє Тарас Висоцький.

Генеральний директор УКАБ переконаний, що для того, щоб студенти після випуску були готовими спеціалістами вишам варто максимально збільшити кількість практичних занять. Необов’язково проводити їх на підприємстві. Варто зменшити кількість лекцій і додати розгляд кейсів. Розуміючи реалії бізнесу, робити ставку на комунікацію та командну гру, формування ідей. Адже всім без винятку необхідні практичні навички.

Студентська практика надає майбутнім спеціалістам не лише нові знання, але й має два необхідних аспекти для підвищення професіоналізму:
  • життєво-професійний досвід: почати ознайомлюватися з тим, як будуються комунікації, як відбуваються робочі процеси;
  • практика, яка допоможе студенту зрозуміти свої сильні й слабкі сторони, усвідомити, що йому подобається, що цікаво, чим би хотів займатися. В ідеалі необхідно, щоб практика займала 40% навчального часу, а у виробничих спеціальностей — 60%.

Нагадаємо, триває прийом заявок на III Всеукраїнський конкурс «Краща аграрна практика 2017». Конкурсні роботи приймаються з 30 жовтня до 30 листопада 2017 р.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Учні закладів Черкаської області проходять стажування в UKRAVIT

Обмін Франція - Україна: Харківський НАУ відвідала французька делегація

Джерело: http://agroportal.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
14.12.2018
В Україні побудують перший завод з переробки відходів тваринного виробництва
Завод вартістю €10 млн планують запустити на Львівщині навесні 2019 року
14.12.2018
Переселенка з Донбасу налагодила виробництво арахісової пасти на Полтавщині
Валентина Жосану виграла грант у розмірі 130 тис. грн та відкрила цех з виробництва арахісової пасти під торговою маркою VegaNuts
13.12.2018
Рахунки МінАПК заблоковані, дотацій не буде до кінця грудня
Ряд сільгоспвиробників зіткнулися з проблемами при отриманні дотацій за програмою компенсації 25% вартості придбаної вітчизняної сільгосптехніки

Статті

всі статті >>
10.12.2018
Кращі серед лідерів. Найцікавіше з Kernel PRO100 AGRO
На Kernel PRO100 AGRO спеціалісти компанії "Кернел" розповіли не лише про плани на майбутнє, а й поділилися секретами успіху  провідного у світі та найбільшого в Україні виробника та експортера соняшникової олії
06.12.2018
BASF винайшла інноваційний фунгіцид, який стане абсолютно новим рішенням для аграріїв
Компанія розпочинає виробництво інноваційного фунгіциду Revysol®. Перша поява препарату на світових ринках очікується 2019-2020 рр.
06.12.2018
В Києві більше не буде представницького офісу "Мрії"
Зараз компанія веде переговори зі співробітниками щодо можливості їх переїзду на постійне місце роботи в Тернопіль і Львів