МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Генеральний директор УКАБ про конкурс «Краща аграрна практика»
2017-11-24


Генеральний директор УКАБ Тарас Висоцький поділився з журналістами своїм баченням сучасної практики та розповів про підтримку конкурсу.

УКАБ не перший рік підтримує цей конкурс, проте вперше надає грошові сертифікати для розвитку, які є своєрідними інвестиціями в професійні навички, нові знання, в спеціалістів, які потім, підвищивши свій рівень, можуть повернути вкладені кошти якісною роботою. Вони мають змогу витратити ці кошти на оплату курсів, тренінгів, семінарів тощо.

"Такі конкурси, як «Краща аграрна практика» мають велику кількість переглядів, а це чудова можливість молодому працівнику продати свої здібності та ідеї, а також показати себе як майбутнього професійного співробітника", - запевняє Тарас Висоцький.

Генеральний директор УКАБ переконаний, що для того, щоб студенти після випуску були готовими спеціалістами вишам варто максимально збільшити кількість практичних занять. Необов’язково проводити їх на підприємстві. Варто зменшити кількість лекцій і додати розгляд кейсів. Розуміючи реалії бізнесу, робити ставку на комунікацію та командну гру, формування ідей. Адже всім без винятку необхідні практичні навички.

Студентська практика надає майбутнім спеціалістам не лише нові знання, але й має два необхідних аспекти для підвищення професіоналізму:
  • життєво-професійний досвід: почати ознайомлюватися з тим, як будуються комунікації, як відбуваються робочі процеси;
  • практика, яка допоможе студенту зрозуміти свої сильні й слабкі сторони, усвідомити, що йому подобається, що цікаво, чим би хотів займатися. В ідеалі необхідно, щоб практика займала 40% навчального часу, а у виробничих спеціальностей — 60%.

Нагадаємо, триває прийом заявок на III Всеукраїнський конкурс «Краща аграрна практика 2017». Конкурсні роботи приймаються з 30 жовтня до 30 листопада 2017 р.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Учні закладів Черкаської області проходять стажування в UKRAVIT

Обмін Франція - Україна: Харківський НАУ відвідала французька делегація

Джерело: http://agroportal.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
20.09.2018
Техніку «Лозівських машин» експортуватимуть до Канади
Канадський ринок виявив неабияку зацікавленість в українській продукції машинобудування, а особливо в техніці з високою часткою інтелектуальних складових
20.09.2018
Фермери Київщини відкрили професійний спортивний комплекс
ДП ДГ «Шевченківське», що у селі Денихівка Тетіївського району Київської області, за підтримки НААН відкрило сучасний професійний спортивний комплекс
20.09.2018
Збір коштів для школи Донеччини
Вчитель біології однієї зі шкіл с. Зоряне Мар'їнського району ініціював збір коштів для створення біологічного кабінету-лабораторії аби зацікавити дітей до вирощування рослин, а хобі можливо сприятиме свідомому вибору майбутньої професії

Статті

всі статті >>
20.09.2018
Вступна кампанія 2018 та мода на аграрну освіту
Пропонуємо вам зазирнути за лаштунки вступної кампанії та з'ясувати, які спеціальності цього року мають попит у колишніх учнів школи та їхніх батьків і чи  є серед них аграрні 
18.09.2018
Навчання за кордоном: Стереотипи та дійсність
Чи реально українському студенту отримати освіту за кордоном безкоштовно? Чи дійсно на закордонне навчання виїжджають найрозумніші та чи планують вони повертатися в Україну?
12.09.2018
Масштаби, що вражають: Як виглядають з космосу найбільші ферми світу
Фідлоти – це відкриті майданчики для відгодівлі, де утримують тисячі й десятки тисяч голів худоби. Їхні розміри вражають