МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Студенти Миколаївського НАУ в рамках практичної підготовки відвідали провідну овочеву компанію України
2017-11-24


15 листопада 2017 року студенти Миколаївського НАУ та Технолого-економічного коледжу університету взяли участь у дні практичної підготовки «Сучасні технології зберігання плодоовочевої продукції». 

Цього дня молодь гостинно приймало ТОВ «С-Росток», що розташоване в селі Іванівка Миколаївського району. Захід відбувся за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Ініціатором екскурсії виступив ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Шебанін за фінансової підтримки UHBDP.

У головному офісі ТОВ «С-Росток» студенти пройшли інструктаж із техніки безпеки та ознайомилися з історією створення підприємства, особливостями ведення економічної діяльності на сучасному етапі господарювання.

Організація складського господарства – важливий та кропіткий процес. Зберігання продукції на складах здійснюється з вересня по червень місяць. Обсяги зберігання з регульованим газовим середовищем становлять 2 000 т, з фреоновим охолодженням – 22 000 т. В складських приміщеннях пакують та готують до відвантаження продукцію і при низьких зимових температурах.

Після екскурсії підприємством студенти мали змогу безпосередньо на власні очі побачити процес збирання основних овочевих культур у польових умовах.

Екскурсія по господарству та земельних угіддях пройшли на високому рівні. Всі учасники дня практичної підготовки залишилися у захваті від високого рівня організації виробництва та зберігання овочевої продукції в ТОВ «С-Росток».

ТОВ «С-Росток» – це провідна овочева компанія півдня України, що займається виробництвом, зберіганням і реалізацією овочів на українських та закордонних ринках. 

З метою вирішення кадрових питань на базі компанії було створено власну агрошколу. Також ТОВ «С-Росток» є засновником благодійного фонду «З рук в руки», діяльність якого спрямована на надання матеріальної допомоги для розв’язання проблем сільських територій та забезпечення харчовими продуктами населення і бюджетних організацій – шкіл, інтернатів, лікарень, дитячих садків, військових частин тощо.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: У Херсоні відкрили аналог kmbs - "Школу аграрного лідера"

Учні закладів Черкаської області проходять стажування в UKRAVIT 

Джерело: http://uhbdp.org

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>