МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Фонд кредитування на допомогу фермерам
2017-11-27


В Україні створять фонд кредитування фермерів, ресурси якого допомагатимуть фермерові вирішувати фінансові питання. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики України з питань фермерства Віктор Шеремета.

За словами Шеремети, сьогодні в областях вже створені робочі групи, які приймають та обробляють пропозиції для подальшої роботи.

«Частина інформації надходить. Якщо брати фермерів, то бажають державної підтримки на гектар і на голову, а також здешевлення кредитів», ‒ розповідає заступник міністра.

За його словами, земля і ресурси ‒ питання для фермера надважливі. Проте, землю купувати заборонено, а з ресурсами, особливо фінансовими, у дрібних фермерів часто біда.

"Сьогодні банки навіть не хочуть розмовляти з фермером, якщо він має менше ніж 500 га. Тому ми плануємо створити фонд, який до певної міри б гарантував заставу. Це буде одна установа, яка робитиме застави в державних банках. В такому фонді фермер зможе брати кредит на покупку землі чи техніки, або для інших потреб", ‒ підсумував Віктор Шеремета.

Нагадаємо, нещодавно Мінекономрозвитку створило офіційний портал Програми ЄС з підтримки малого і середнього бізнесу в Україні. Портал містить інформацію щодо можливостей виходу на нові ринки та обміну досвідом з ЄС для вдосконалення внутрішніх бізнес-процесів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Засоби захисту рослин ALFA Smart Agro в кредит за акційними відсотковими ставками.

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>