МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Києві відбудеться головна конференція в галузі горіхівництва
2017-11-27

7 грудня в столичному готелі «Турист», що поблизу станції метро Лівобережна, пройде конференція на тему «Найсучасніші новації в створенні рентабельних горіхових садів. Новітні агротехнології, сорти, економіка».

Конференція відбуватиметься під час виставки Fresh Business Expo 2017, що проходитиме поруч, в Міжнародному виставковому центрі. В ній візьмуть участь кращі професіонали горіхівництва, фермери-практики, селекціонери, науковці.

Конференція пройде за підтримки FAO, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України, Українського інституту горіхоплідних культур та Українського державного фонду підтримки фермерських господарств. 

Конференція складатиметься з 4 сесій:
  1. Стратегічна сесія: Основні гравці галузі в Україні. Можливості вдосконалення.
  2. Професійна сесія: Горіховий стартап — як забезпечити максимальну ефективність; новітні технології та інновації; прогресивні практичні агроприйоми.
  3. Економічна сесія: Ключ до успіху — основи організації горіхового бізнесу та планування економіки саду.
  4. Дискусійна сесія: Платформа для знайомств, спілкування, консультацій.

Спеціально буде обговорюватися злободенна тема: чи добереться до України мармуровий клоп, який знищив урожай фундуку в Західній Грузії та може з’їсти до 70% врожаю, при цьому поселяється в першу чергу на горіхоплідних культурах?

З умовами участі в конференції можна ознайомитися на сайті Української Горіхової Асоціації.

Нагадаємо, що підприємство SmartLands планує відкрити новий завод по переробці волоських горіхів в Миколаївській області.

РЕКОМЕНДУЄМО: На Житомирщині вирощуватимуть волоський горіх за новою технологією

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>