МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Завдяки безкоштовним бізнес-планам від ФАО та ЄБРР українська яловичина має всі шанси підкорити світ
2017-11-28


Перший конгрес виробників та експортерів яловичини UKRAINIAN BEEF CONGRESS відбувся 24 листопада в рамках міжнародної виставки продовольчої продукції Ukrainian Food Expo. 

Під час заходу визнані експерти представили учасникам доповіді щодо розвитку виробництва та експорту високоякісної продукції та секрети роботи у вигідних нішах на найбільш маржинальних ринках.

Захід відкрила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева. Вона зазначила, що Мінагрополітики вбачає в секторі тваринництва велику перспективу для економіки України та експорту.

За її словами, тваринництво потребує більшої уваги з боку Уряду та керівництва країни, тому в проекті Держбюджету заплановано виділити 2,3 млрд грн на його підтримку.

Крім того, кожен учасник отримав бізнес-план відгодівлі бичків молочних порід та бізнес-план з організації роботи комплексу забою та первинної переробки ВРХ. Матеріали було розроблено в рамках проекту ФАО та ЄБРР «Публічно-приватний політичний діалог у м'ясній галузі», і є абсолютно безкоштовними та не мають обмежень до поширення.

"Ці два роки ми присвятили вивченню даної проблематики. Ми запросили сюди американських експертів з практичним досвідом. Ми провели глибоке дослідження світових ринків яловичини. Ми відправили торговельні місії до країн-споживачів. Ми поширювали інформацію в процесі роботи, що вже призвело до стрімкого збільшення експорту живих бичків та кастратів. Ми залучили найкращих українських експертів! Ми отримали величезну кількість запитів та позитивних відгуків про те, що вже зроблено, від представників агробізнесу і підготували два детальні бізнес-плани з відгодівлі та переробки", - зазначає Андрій Ярмак, економіст ФАО.

Завантажити бізнес-плани можна тут:

Інтенсивна зернова відгодівля молодняку ВРХ

Організація роботи комплексу забою та первинної переробки ВРХ

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Держпідтримка у 2018 році буде спрямована на тваринництво та садівництво

50 захоплюючих фактів про сільське господарство та роль України у харчовому ланцюгу світу

Джерело: http://www.milkua.info

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>