МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Оновлення керівного складу компанії "Данон" в Україні
2017-11-28


Новим генеральним директором «Данон» в Україні призначено Наталі Алькер (Nathalie Alquier).

Марек Войтина, який займав посаду з 2014 року, залишив Україну, щоб очолити молочний бізнес «Данон» на ринках Польщі та країн Балтії.

Наталі Алькер продовжить стратегічну роботу, направлену на реалізацію місії компанії в Україні – нести здоров’я через корисні продукти якомога більшій кількості людей. Серед ключових напрямків розвитку компанії пані Алькер визначила зростання йогуртової та традиційної молочної категорій бізнесу.

«Сильна сторона «Данон» в Україні – це команда експертів, активна соціальна позиція та встановлені компанією високі стандарти харчової безпеки та якості. Завдяки цьому ми маємо усі можливості для подальшого розвитку на ринку. Крім того, у моїх планах – фокус на активне впровадження продуктових інновацій. Я докладу максимум зусиль для досягнення амбітних цілей «Данон» в Україні та розвитку українського молочного ринку», – зазначила пані Наталі Алькер.

Нагадаємо, що одним із постачальників компанії "Данон" є перша інноваційна сімейна ферма, яку відкрили у жовтні цього року в Херсонській області.

Більше інформації на сайті компанії.

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>