МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Херсонський аграрний університет допомагає звільнити околиці міста від смороду
2017-11-28


Задушливий сморід у мікрорайонах, передмістях і найближчих населених пунктах Херсона, який поширюється від мертвих тушок і останків курей, пір'я і посліду Чорнобаївської птахофабрики в селі Східне Білозерського району, обіцяють нейтралізувати. 

Після скандалу птахофабрика «Чорнобаївська» уклала договір з Маріупольською філією державного підприємства «Укрветсанзавод» по організації збору й утилізації продуктів тваринного походження. Тобто, тепер останки птахів будуть вивозити в Донецьку область і переробляти на кісткове і м'ясо-кісткове борошно.

З послідом птахів виявилося складніше, але цю проблему теж вже починають вирішувати. Як повідомляє офіційний сайт Херсонської обласної ради, керівництво фабрики з наступного тижня почне вести переговори з фахівцями з питань переробки курячого посліду. Такий досвід, зокрема, успішно застосовується литовськими партнерами господарства.

Також, згідно з «Дорожньою картою» вирішення екологічних проблем з відходами на підприємстві, до 7 грудня цього року планують обробити послід і напоїти птахів ЕМ-препаратами. ЕМ-препарати, або, іншими словами, ефективні мікроорганізми — це концентрати, які містять фотосинтетичні та молочнокислі бактерії, дріжджі, актиноміцети й ферментні грибки. Застосовують їх для переробки органічних відходів в добрива і як біодобавки для худоби та птиці.

До 17 грудня має закінчитися дослідження складу (хімічного, мікробіологічного, наявність паразитів) і кількості посліду, що скупчився на території птахофабрики. До 29 грудня цех промислового стада і Херсонський державний аграрний університет планують підготувати детальний план з переробки посліду. Крім того ХДАУ зобов'язується інформувати громаду про результати експерименту і постійно провадити контроль знезараження відходів життєдіяльності птахів на підприємстві.

РЕКОМЕНДУЄМО: У Херсоні відкрили аналог kmbs - "Школу аграрного лідера"

Студенти Миколаївського НАУ в рамках практичної підготовки відвідали провідну овочеву компанії України

Обмін Франція - Україна: Харківський НАУ відвідала французька делегація

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>