МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

10 студентів та випускників аграрних ВНЗ проходять стажування в компанії BASF
2017-11-29


Компанія BASF вже третій рік поспіль проводить стажування для студентів та випускників профільних аграрних ВНЗ у реальних умовах сільськогосподарського бізнесу. 

Участь у стажуванні BASF дає змогу талановитій молоді розпочати кар'єру в одній з провідних світових компаній у сфері захисту рослин, розвивати принципи ефективного ведення агробізнесу.

«Ми віримо в інтенсивну і довгострокову програму стажування, яка допоможе сформувати нове покоління професіоналів для розвитку галузі», - підкреслив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

Цього року зі 100 претендентів були відібрані 10 учасників. Для вступу на програму кандидати пройшли ретельний відбір у кілька етапів, щоб довести свою компетенцію і високий рівень знань для практичної роботи.Стажування розпочалося в листопаді й триватиме протягом 7 місяців. Учасники будуть працювати безпосередньо з українськими аграріями й надаватимуть кваліфіковані рекомендації та індивідуальні рішення щодо застосування інноваційних препаратів і ефективного захисту посівів.

Для стажистів організовано додаткове навчання: тренінги із застосування ЗЗР, фізіології рослин, технологій вирощування рослин, а також з ефективних комунікацій, розвитку навичок переговорів, презентації.

Всім учасникам стажування BASF забезпечує гідну оплату, комфортні умови праці, надає службовий автомобіль.

Нагадаємо, що цього року компанія BASF запустила в Україні проект BASF Kids’ Lab - сучасну інтерактивну освітню програму з хімії для дітей віком 6-12 років. 

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Безкоштовне навчання для фермерів

Студенти аграрних спеціальностей отримують практичні знання з інноваційних технологій

Учні закладів Черкаської області проходять стажування в UKRAVIT

Джерело: http://propozitsiya.comБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>