МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

5-7 грудня відбудеться найбільша плодоовочева подія в Україні
2017-11-29


Тривають останні два дні реєстрації учасників найбільшої плодоовочевої події в Україні – чотирнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху».

Конференція традиційно відбудеться у триденному форматі в рамках єдиної в Україні виставки для професіоналів плодоовочевого бізнесу - Fresh Business Expo 2017.

5-6 грудня відбудуться пленарні сесії в рамках тематичних форумів конференції, а 7 грудня буде присвячено сьомому щорічному торговому форуму, завдяки якому вітчизняні та закордонні постачальники свіжої плодоовочевої продукції проведуть прямі перемовини з більш ніж 25 роздрібними мережами України та провідними експортерами та імпортерами країни.

На учасників конференції чекає безліч інформаційних новинок у рамках ділової програми події. Меседж даної конференції – «Об’єднання заради успіху» – підібраний не випадково. На думку провідних експертів плодоовочевого ринку та найбільш впливових гравців даного бізнесу, в Україні повинна працювати єдина та дійсно дієва плодоовочева асоціація. Основні принципи нового об’єднання, переваги та функції будуть озвучені в ході роботи конференції «Овочі та фрукти України-2017». Ключові теми конференції:
 • Підсумки виробництва овочів та фруктів в Україні в 2017 р., прогноз цін на залишок сезону. Попередні очікування від сезону-2018/19.
 • Три роки російського ембарго – чи зумів український плодоовочевий бізнес жити по-новому?
 • Аналітика в плодоовочевому бізнесі. Як складати баланси, читати прогнози та відрізняти якісну інформацію від аматорської?
 • Хто і навіщо створює асоціації в плодоовочевому секторі України? Принципи та філософія об’єднання професіоналів.
 • Фінансування та грантова підтримка плодоовочевого бізнесу в Україні – відсутність державного субсидування не є перепоною.
 • Україна та Польща – плодоовочеві конкуренти чи партнери?
 • Психологія вітчизняного виробника: чому маржа в 300% є негативним фактором?
 • Добровільна сертифікація плодоовочевого виробництва в Україні – чи готові роздрібні мережі купувати продукцію дорожче?
 • Топ-10 органічних продуктів для експорту з України та топ-10 країн-імпортерів.
 • Портрет плодоовочевої агрономії в Україні – найпоширеніші шкідники та хвороби на овочах та фруктах і засоби захисту від них. Рейтинг виробників та дистриб’юторів ЗЗР.
 • Ринок FMCG в Україні – розвиток роздрібних мереж та перспективи споживчого ринку в Україні.
 • Рітейл та виробник. Як розпочати співробітництво і не втратити довіру після першої поставки та багато іншого.

Ключові учасники конференції: представники 15-20 держав світу, усього близько 300 професіоналів плодоовочевого бізнесу. Приблизно 50% учасників – виробники свіжої та переробленої продукції, 25% - представники торгівлі та близько 20% - постачальники МТР та обладнання, а також інші компанії, які мають відношення до плодоовочевого сектору.

Основні організаційні моменти конференції:
 1. Конференція поєднана з рітейл-центром та проводиться одночасно з єдиною в Україні виставкою для професіоналів плодоовочевого бізнесу.
 2. Усі три події відбудуться в одному з найбільш комфортабельних виставкових центрів міста Києва та в найбільш зручний час для більшості плодоовочевих компаній.
 3. Традиційно в рамках ділової програми будуть оголошені попередні плани виробництва плодоовочевої продукції у сезоні 2018/2019.

Спікерами конференції, як завжди, будуть визнані експерти галузі та практики плодоовочевого сектору держави, а також відомі міжнародні експерти. Наприклад, економіст департаменту технічного співробітництва продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак розповість про нові тенденції в плодоовочевому бізнесі, про найперспективніші культури для плодоовочевого сектору України з точки зору експорту та про торгові місії, які дають нові шанси збільшити експорт української продукції.

Вітчизняні виробники мають можливість надати зразки своєї продукції для демонстрування учасникам конференції та торгового форуму.

Дата: 5-7 грудня 2017 р.
Адреса: м. Київ, Броварський пр-т., 15, Міжнародний виставковий центр

Заявки на участь у конференції будуть прийматися до 30 листопада включно. Зареєструватися можна за посиланням:http://www.fruit-inform.com/ru/conferences/fvu2017/form

Джерело: http://www.fruit-inform.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>