МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

АСТАРТА переходить на органічне землеробство
2017-11-29


Виробничий підрозділ АСТАРТИ переходить на органічне землеробство. ТОВ «Лист-Ручки» (Полтавська область) пройшла перший етап сертифікації з виробництва органічної продукції. 23 листопада на агрофірмі відбувся перший етап сертифікації з вирощування органічної продукції: кукурудзи, пшениці, гречки, вівса та сої – разом 1761 га.

Проект курують інспектори «Органік Стандарт», які визначили основні напрямки роботи та встановили дату початку перехідного періоду до органічного землеробства.

Перехідний період триватиме три роки – протягом цього часу підприємство змінить технології обробітку землі та не використовує хімічних засобів захисту рослин. За графіком, вже у 2020 році компанія зможе отримати перший врожай органічної продукції та реалізувати його як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Виробництво за органічними принципами починається з технології обробітку ґрунту, вибору техніки та насіння. Тому на 2018 рік АСТАРТА запланувала купівлю для ТОВ «Лист-Ручки» спеціальної сільгосптехніки, що буде призначена суто для обробітку землі за принципами органічного землеробства.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: В Україні навчилися вирощувати органічне зерно

МХП вирощуватиме органічне зерно для Євросоюзу

В Україні вироблятимуть органічний цукор

За матеріалами: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>