МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Дорадництво як інструмент сільського розвитку: досвід Латвії для України
2017-11-30


Мінагрополітики повідомляє, що в рамках розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності відбулася міжнародна конференція «Дорадництво як інструмент сільського розвитку: досвід Латвії для України».

Конференція була присвячена вивченню латвійського досвіду формування спроможної та ефективної системи дорадчих служб.

Організаторами заходу стали Латвійський центр сільських консультацій та освіти, Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України, Робоча група з питань розвитку сільських територій Офісу підтримки реформ при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Конференція є частиною проекту «Зміцнення системи консультацій для інтеграції сільського сектора в загальний ринок ЄС», який реалізується за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки.

"Мінагрополітики розраховує на підтримку дорадчих служб, оскільки дорадництво є ефективним інструментом донесення інформації до селян. Тому дуже важливо сформувати нову модель розвитку сільськогосподарського дорадництва, з урахуванням набутого власного досвіду та досвіду інших країн", - зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань фермерства та розвитку сільських територій Віктор Шеремета.

Він наголосив, що у світлі вже зроблених кроків у реформуванні децентралізації влади та необхідності реалізації положень Угоди про Асоціацію з ЄС потрібно розширювати сільськогосподарську дорадчу діяльність у напрямі розвитку малого і середнього підприємництва у сільській місцевості.

Нагадаємо, 26 жовтня відбулась зустріч Першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва та голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з Міністром землеробства Латвійської Республіки Янісом Дуклавсом з метою вирішення питання підтримки малих та середніх фермерських господарств.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Україна та Латвія реалізують програму двостороннього співробітництва в галузі АПК

Активізація співпраці між Україною та Латвією у сфері АПК

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>