МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ОТП Банк і компанія Syngenta пропонують аграріям Легку Посівну!
2017-12-01


У рамках прес-заходу, що відбувся 29 листопада 2017 року, АТ «ОТП Банк» як банк-учасник проекту «Фінансові рішення» від компанії Syngenta взяв участь у презентації нової програми «ЛегкоПосівна» для українських аграріїв. 

Представлена програма надає сільгоспвиробникам можливість пільгового кредитування від ОТП Банку на придбання насіння та ЗЗР компанії Syngenta. Пропозиція вже доступна і діє для посівної кампанії 2018 року у всіх областях України.

З програмою «ЛегкоПосівна» у сільгоспвиробника з’явиться доступ до більш дешевого фінансування, що дозволить суттєво заощадити час та кошти. Так, завдяки синергії партнерства Банку та компанії Syngenta, забезпечуються спеціальні умови та пільгові відсоткові ставки кредитування від 9,5% річних у гривні, пропонується гнучкий графік погашення кредиту і відсутність комісії за видачу кредиту. Термін кредитування становить до 12 місяців. Таким чином, фермер матиме можливість отримати пільгові умови кредитування від ОТП Банку для придбання насіння та ЗЗР компанії Syngenta за вигіднішими цінами.

Окрім очевидних грошових переваг, програма «ЛегкоПосівна» також спрощує сільгоспвиробникам підготовку до весняно-польових робіт, адже всі процедури узгоджені між партнерами й максимально оптимізовані.«ЛегкоПосівна» — програма можливостей для сільгоспвиробників. Що отримає сільгоспвиробник від участі у ній? По-перше, це приємні умови кредитування. Наші банки-партнери надаватимуть фінансування за вигідними відсотковими ставками на придбання ЗЗР та насіння Syngenta. Відсутні будь-які додаткові комісії. Учасник може бути впевнений у прозорості та зручності інструмента», — розповідає Хелен Феірлемб, керівник відділу «Фінансові Рішення» у країнах СНД компанії Syngenta в Україні.Зазначимо, дана партнерська програма стала логічним продовженням цілеспрямованої стратегічної діяльності ОТП Банку з розвитку фінансування аграрної галузі.

«Наш Банк має значний досвід у фінансуванні сільськогосподарських підприємств, адже ми надаємо широкий спектр банківських послуг агробізнесу з 1998 року. На початку 2017-го ми запустили проект «Агро-фабрика». Ця програма фінансування адаптована до потреб малого та середнього агробізнесу. В процесі роботи над проектом ми виявили основні проблеми аграріїв при співпраці з банками. В результаті ми вивели унікальну формулу продукту «Швидко + Просто + Без застави». «Агро-фабрика» — це конвеєр із прийняття швидких кредитних рішень за спрощеною процедурою і з лояльним підходом до застави», - акцентує Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк», яка очолює корпоративний бізнес.

Спеціально розроблений підхід до аналізу сільгоспвиробників в рамках «Агро-фабрики» дозволяє ОТП Банку приймати рішення з кредитування за 1 день і здійснювати видачу кредиту в рекордно короткі для України терміни – до 9 робочих днів. За встановленою процедурою ОТП Банк фінансує фермерів з обсягами кредитних лімітів від 2 млн грн до 8 млн грн терміном до 1 року під заставу виключно майбутнього врожаю або фінансової аграрної розписки. Запропоновані унікальні умови фінансування й обслуговування вже мають попит серед українських аграріїв.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Засоби захисту рослин ALFA Smart Agro в кредит за акційними відсотковими ставками

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>