МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українці вибороли перемогу у фіналі міжнародного конкурсу 2017 Queen's International Innovation Challenge
2017-12-01


Команда студентів магістерської програми з наук про дані (MS in Computer Science with specialization in Data Science) Українського католицького університету перемогла у фіналі міжнародного конкурсу 2017 Queen's International Innovation Challenge, що відбувся в Торонто.

Переможці отримали можливість представити свій проект на міжнародній арені та грошову винагороду сумою $20 тис.

Команда магістрантів УКУ «Seat & Eat» розробила проект «Crop Saver: застосування штучного інтелекту для визначення хвороб рослин» («Crop Saver: AI for Plant Disease Recognition»). Завдяки переможному проекту можна виявити захворювання посівів на ранніх стадіях.

«Ми розробили платформу, яка збирає, аналізує та візуалізує дані з сільськогосподарських дронів. Над першим прототипом цієї платформи та презентацією працювали майже місяць», - розповів Орест Купин, магістрант програми з наук про дані.

За словами Ореста Купина, дрон облітатиме поле, розпізнаватиме, що частина рослин уражена, та надсилатиме дані на планшет. Фермер одразу бачить рекомендації, як вирішити цю проблему, може змоделювати прогнозовані наслідки поширення хвороби та втрати.

Джерело: http://agronews.uaБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>