МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Перу фермер вимагає 17 тисяч євро компенсації за зміну клімату
2017-12-03


Перуанський фермер позивається до німецької енергетичної компанії RWE для відшкодування збитків, спричинених кліматичними змінами в його країні. 

Саул Лучано Люйя проживає в місті Уарас (Перу), якому загрожує затоплення в разі танення льодовика в Андах. Таким чином, він став першим, хто подав позов до суду на енергетичну компанію в Європі, як винуватця зміни клімату.

Фермер вимагає €17 тис. на проведення превентивних заходів протипаводкового захисту, а також відшкодування понад €6 тис., які він уже витратив на захист від повені.

Підгрунтям для позову стали кліматичні дослідження 2013р., згідно з якими, компанія RWE відповідальна за 0,5 % світових викидів CO2 «за весь період із початку індустріалізації».

Суд нижчої інстанції у ФРН 13 листопада визнав право фермера на відшкодування збитків при умові, що той зможе довести, що RWE відповідає за танення льодовика та загрозу повені біля міста Уарас.

Лучано Люйя й організація Germanwatch вважають, що RWE має нести пропорційну відповідальність за наслідки глобального потепління. Фермер заявив, що рішення суду є успіхом не лише для нього, а й для всіх людей, які зіштовхнулися з негативними кліматичними змінами.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Нітратна "бомба уповільненої дії" почала відлік 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>