МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Фермери України проти припинення дії мораторію
2017-12-04


7 грудня фермери України вийдуть на акцію протесту до Верховної Ради з вимогою продовжити дію мораторію на продаж землі. Учасники акції бояться, що західні корпорації можуть здійснити скупку українських чорноземів.

Про це на прес-конференції в Києві заявив президент Асоціації фермерів та землевласників України Іван Томич.

«Найбільша вакханалія на продуктовому ринку може відбутись 1 січня в результаті можливого запровадження ринку землі. Першим січням обмежується за умови прийняття закону. Тут зовсім невизначеність, тут рейдерство, тут стихія. Тому ми ставили вимогу у Верховній Раді. 7 грудня, в четвер, щоб не допустити трагедію, ми вийдемо на акцію всеукраїнську акцію протесту «Не здамо ні метра української землі»!"

Основними учасниками акції виступлять Комітет захисту рідної землі, політичні партії, громадські організації, які підтримують позицію Асоціації фермерів та землевласників України. 

"Акція протесту розпочинається знизу. І я думаю, що ми не будемо конкурувати з тими акціями, які є, а докажемо, що українці — господарі на своїй землі. У Верховної Ради є можливість врятуватися — протягом вівторка-середи продовжити мораторій і врегулювати дану ситуацію», — сказав Томич.

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>