МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Агросем» відкриває свої двері молодим спеціалістам!
2017-12-04


«Агросем» відкрив «Школу сервісного інженера», програма стартувала 1 грудня. Про це, повідомляє прес-служба компанії.

Ця програма дозволить випускникам та студентам останніх курсів аграрних ВНЗ освоїти на практиці роботу з технікою John Deere та дізнатись про стандарти її обслуговування. Протягом навчання студенти Школи працюватимуть з тракторами John Deere шостої, сьомої, восьмої та дев’ятої серій, кормозбиральними комбайнами та комбайнами серій S та WTS, а також з причіпною технікою John Deere та Vaderstad. В рамках проект викладачі навчать студентів процесу огляду та запуску нової техніки, налаштуванню її в польових умовах та здійсненню технічного обслуговування.

Далі студенти пройдуть поглиблений практичний курс з ремонту та сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки провідних світових виробників John Deere, Vaderstad та Manitou, дилером яких є компанія «Агросем».«Школа сервісного інженера» надає можливість випускниками та студентам останніх курсів аграрних вишів наблизитися на крок вперед до мрії стати професіоналом своєї справи.

«Агросем» — перша компанія-дилер John Deere, що створила подібну школу на території України. Три місяці навчання будуть проходити на базі Дилерського центру «Агросем» у Тернополі. Викладачі проводитимуть зі студентами вісім годин на день, шість днів на тиждень. Загалом організатори планують здійснити чотири набори до своєї школи.

Три місяці - це лише початок! Адже ті хто найкраще складуть підсумковий тест зможуть долучитися до команди спеціалістів «Агросем».

«Агросем» відкриває свої двері молодим спеціалістам. Тож, якщо бажаєте долучитися до команди – слідкуйте за новинами та приходьте складати вступний тест до «Школи сервісного інженера».

Нагадаємо, цього року «Агросем» стала першою і поки що єдиною компанією-дилером, яка отримала рівень кваліфікації FarmSight Level 3.0 від John Deere.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: На Львівщині відкрили представництво компанії "Агросем"

10 студентів та випускників аграрних ВНЗ проходять стажування в компанії BASF

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>