МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Конкурс соціальних проектів від компанії «Монсанто Україна»
2017-12-04


В рамках п’ятого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» від компанії «Монсанто Україна» оголошено початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій.

Подання заявок на перший етап відбуватиметься з 4 до 24 грудня 2017 року і приймаються за такими напрямами:
  • освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
  • програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Відбір пропозицій проектів здійснюватиметься у два етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проект українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проект та організацію англійською та українською мовами. 

Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошено у червні 2018 року.

Максимальний розмір гранту, що може бути наданий – 200 000 грн.

Завантажити анкету першого етапу та ознайомитися з вимогами до учасників можна у розділі «Соціальні інвестиції». Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців. До участі у конкурсі приймається одна заявка від кожної організації.Нагадаємо, що нещодавно дочірня компанія одного з найбільших у світі виробників насіння Monsanto – Climate Corporation – оголосила про пілотний запуск цифрової агроплатформи Climate FieldView в Україні, Франції та Німеччини.

РЕКОМЕНДУЄМО: Злиття Bayer і Monsanto

Джерело: http://propozitsiya.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>