МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На «АгроКомплекс 2017» за першим місцем роботи!
2017-11-07

Майже 400 студентів з аграрних вузів України поспілкувалися з представниками 13 найбільших агрохолдингів та агропромислових компаній  країни та спробували отримати своє перше місце роботи! Таким супер-майданчиком став День молодого спеціаліста «Твій професійний старт», який відбувся 2 листопада в рамках міжнародної виставки ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс 2017». 
 
День молодого спеціаліста «Твій професійний старт» проводиться дирекцією аграрних виставок ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» вже втретє та має на меті сприяти працевлаштуванню молодих спеціалістів й поширенню трендів аграрного ринку праці.
Традиційно, День молодого спеціаліста проходив за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та був організований колективом порталу «Агрокар`єра» спільно з  ДУ "НМЦ "Агроосвіта".


Програма заходу складалася з двох паралельних секції: «Школи працевлаштування» та «Ярмароку вакансій».

Школа працевлаштування включала презентації можливостей працевлаштування, програм стажування та проходження практики в провідних агрохолдингах країни, таких як KERNEL, ІМК, Cygnet Agrocompany.
Також, студенти та випускники дізналися про:
  • можливості міжнародного стажування для молоді, які було представлено у виступі Ільяса Ахметова (Українська асоціація молодих фермерів);
  • альтернативні можливості для професійного розвитку та кар'єрного зростання в сфері АПК поза межами агрохолдингів від представників Платформи розвитку агробізнесу Agrotalks;
  • популярні тренди міждисциплінарної взаємодії ІТ технологій та аграрного виробництва та можливості для професійного розвитку від Валерія Яковенка, власника компанії Drone.UA.
Варто відмітити, що можливості для професійного зростання відкривають не лише аграрні компанії. Хорошим прикладом стала презентація Іриною Корчагіною, головним редактор журналу "Agroexpert", конкурсу "Кращий молодий агроном",  який цього року проводився вже вп’яте! 

 
Цьогорічним досягненням стала рекордна кількість компаній, які прийняли участь в «Ярмарку вакансій». Всі бажаючі мали змогу пройти співбесіди для працевлаштування в 13 провідних компаніях аграрного сектору, а саме: KERNELІМКCygnet AgrocompanyED&F Man UkraineТОВ СП "Нібулон"ТОВ "Хай Філд"ТОВ "Агросем"Корпорація «Сварог Вест Груп»ТОВ "Агро Легіон", Група компаній VITAGROTimac AgroУкраїна, ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс»ТОВ "Данон Україна".
Окрім співбесід, молоді фахівці змогли отримати лайфхаки як отримати роботу своєї мрії та поради щодо самопрезентації від експертів порталу пошуку та підбору персоналу "Агрокар'єра".

 
По закінченню, приємним сюрпризом для учасників Дня молодого спеціаліста став розіграш заохочувальних подарунків від компанії "Данон Україна".

P. S. Існує думка, що подібні Ярмарки вакансій, вже вчорашній день, та не є ефективними. Але насправді, це поки що єдина можливість для компаній-роботодавців, одночасно поспілкуватись з великою кількістю кандидатів, підвищити рівень поінформованість серед студентів про бренд компанії, нові програми та можливості розвитку та отримати додатковий привід для комунікації з колегами з інших компаній. 
 
Студенти ж зі свого боку мають можливість особистого спілкування з представниками роботодавців, що дуже важливе для них. Адже, зовсім різна страва просто відгукнутись на вакансію на сайтах пошуку роботи або на сайті самої компанії, а от особисте спілкування і розуміння, що вони потрібні роботодавцям, дає їм впевненість у власних силах та додає мотивації.ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Відвідати Ярмарок вакансій – це ще не все

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>