МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Як отримати максимум користі від Ярмарку вакансій
2017-11-14

Під час пошуку роботи не варто нехтувати такими заходами, як Ярмарок вакансій, оскільки це реальна можливість зустрітись із роботодавцями напряму, можливо навіть єдина. Крім того, такі виставки не рідко одночасно проводять майстер-класи, воркшопи, тренінги та інші заходи для тих, хто шукає роботу.

Проте як впоратись із завданням та виділитись з натовпу інших претендентів? Ці поради допоможуть вам отримати максимум можливостей під час Ярмарку.


Поради для відвідування Ярмарку вакансій:


Одягайтесь так, ніби ви впевнені у своєму успіху на усі 100% 

Відвідувати Ярмарок варто в одязі, що допоможе досягти успіху у професійних співбесідах. Ваш вигляд для співбесіди має бути консервативним – охайний костюм стриманого кольору, взуття, бажано туфлі, темного кольору, мінімально косметики та аксесуарів. Переконайтесь, що усі татуювання та пірсинг :) приховані. І, крім того, важливий момент – впевніться, що ваше взуття зручне, оскільки вам багато часу прийдеться провести на ногах.

Відрепетируйте презентацію 

Відпрацюйте коротку презентацію, щоб представити усі свої навички та досвід так, аби ви відчували, що готові репрезентувати себе потенційним роботодавцям. Презентація (вона ще має назву «презентація у ліфті», оскільки триває лише 30-60 секунд, як середньостатистична поїздка у ліфті) повинна з ентузіазмом розкрити сутність того, хто ви є, ваші навички, перспективи та цілі. Чим більше ви попрактикуєтесь з презентацією до заходу, тим впевненіше ви почуватимете себе під час співбесіди.Не йдіть з пустими руками 


Візьміть з собою додаткові копії свого резюме, олівці, ручки, записник, візитівки зі своїм ім’ям, електронною поштою та номером телефону. Також радимо вам зробити картки з власним «міні-резюме», де коротко та лаконічно підсумовані всі найважливіші аспекти вас, як кандидата на посаду.

Приходьте завчасно 

Пам’ятайте про те, що черги можуть бути довгі, тому приходьте раніше, до відкриття Ярмарку, щоб зайняти кращі місця.

Відвідуйте заходи 

Якщо в рамках Ярмарку вакансій проводяться воркшопи чи семінари – відвідайте їх. Окрім того, що ви отримаєте поради щодо пошуку роботи, у вас буде більше можливостей для співробітництва та спілкування.

Знайомства 

Поки стоїте в черзі – спілкуйтесь з іншими та обмінюйтесь візитівками. Ви ніколи не знаєте, які зі знайомств можуть виявитись корисними. Завжди будьте ввічливими та професійними. Навіть якщо ви відчуваєте розчарування чи занепокоєння, нікому про це не кажіть. Завжди залишайтесь на позитиві для того, щоб отримати максимум від заходу.Проявляйте ініціативу 


​Представтесь роботодавцями, коли підходите до столу. Підтримуйте зоровий контакт. Проявляйте зацікавленість у компанії та можливостях, що вона пропонує.• Будьте повними ентузіазму
Опитування довели, що більшість роботодавців найважливішої професійною рисою вважають саме ентузіазм та бажання працювати. Проявити його легко – посміхайтесь!

Ставте питання

Заготуйте певний список питань, котрі ви задасте представникам компанії. Питання мають демонструвати ваші знання про компанію. Роботодавці шукають здебільшого не тих, хто має найкращі здібності, а тих, хто зацікавлений в роботі саме у цій компанії. Чим більше уваги ви звертаєте на компанію – тим краще враження про себе створюєте.

Збирайте візитівки

Збирайте усі візитівки, щоб мати контактну інформацію усіх людей, з якими ви спілкувались. Прийшовши додому, одразу додайте цю інформацію у свій список контактів та «Зв’яжіться» на LinkedIn.Робіть помітки

Звісно, усе важко запам’ятати у такому вирі подій та людей, тому робіть собі помітки на зворотних сторонах візитівок чи у записничку, щоб завжди мати нагадування, про що і з ким ви спілкувались.

Завжди дякуйте

Знайдіть час, що написати коротке повідомлення чи лист із подякою представникам компанії, з котрими ви спілкувались на Ярмарку вакансій. Це хороша можливість підтвердити свій інтерес до компанії та нагадати, що ви - сильний кандидат.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Відвідати ярмарок вакансій - це ще не все

Молодий спеціаліст - це можливість додатково заробити роботодавцю

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>