МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Пожежа на вітамінному заводі BASF призвела до суттєвого подорожчання кормів для тваринництва
2017-12-05


Наприкінці жовтня поточного року в Німеччині під час запуску заводу BASF в Людвігсхафені відбулась пожежа, через що завод довелося закрити.

Через пожежу зараз заводи з виробництва вітамінів A та E BASF також закриті для планових, технічних робіт. Компанія зможе перезапустити дані заводи тільки після того, як відновить новий завод в Людвігсхафені, тоді ж вітамін А та Е стануть доступними.

Раніше керівництво BASF заявляло, що на відновлення заводів знадобиться декілька тижнів. Та сьогодні вже зрозуміло, що відновлення триватиме мінімум 2-3 місяці.

У зв’язку із цим сьогодні виробники зіштовхнулися зі значним подорожчанням вітамінів А та Е. Закупівельна ціна на вітамін А зросла на 850%, закупівельна ціна на вітамін Е – 340%.

Як результат, очікується здорожчання кормової продукції, що може потягнути за собою підвищення вартості на всю продукцію галузі тваринництва: м'ясо, молоко та яйця.

Надзвичайна ситуація на заводі з виробництва вітамінів ще більше вплине на їх вартість, зростання якої й так спостерігається протягом останніх двох місяців, воно пов'язане із загальним дефіцитом вітамінів на ринку. Зокрема, починаючи з вересня 2017 року вітамін А в Україні уже подорожчав з 42 євро до 350-400 євро (станом на 01.12.2017 року), а вітамін Е - 5 євро до 21-22 євро.

Усе це призведе до підвищення собівартості кормів для бройлерів на 1,9-2 %, відповідно, до підвищення собівартості 1 кг м’яса бройлерів на 1,7 – 1,9 % та на збільшення собівартості яєць - на 0,8 -1,2 %. Для індиків собівартість кормів збільшиться на 2-2,8 %, а собівартість м’яса збільшиться на 2-2,5 %. Проте як це вплине на ціну реалізації м’яса птиці для споживача – поки що невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конкурс соціальних проектів від компанії "Монсанто Україна"

В Перу фермер вимагає 17 тисяч євро компенсації за зміну клімату

Джерело: http://avatlantik.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>