МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

У 2018 році Nestle стане власником канадської компанії Atrium Innovations
2017-12-06


Концерн Nestle SA купує канадського виробника продуктів для здоров'я Atrium Innovations за $ 2,3 млрд, що доводить прагнення Nestle до зростання у сфері охорони здоров'я.

Завершення операції очікується в першому кварталі 2018 року після отримання всіх необхідних схвалень. Після її завершення Atrium стане частиною Nestle Health Science.

«Портфоліо Atrium розширить асортимент нашої продукції такими рішеннями, як пробіотики, рослинне білкове харчування, замінники їжі та велика полівітамінна лінія, що дозволяє споживачам вирішувати свої завдання в галузі охорони здоров'я та оздоровлення», — сказав головний виконавчий директор Nestle Health Science Грег Бехар.

Завдяки значним ресурсам Nestle, її масштабам і можливостям, Atrium продовжить розширювати свої бренди та стане більш ефективним конкурентом на світових ринках.

Сьогодні продукти для здоров'я канадського виробника Atrium Innovations поставляються в більш ніж 50 країн світу. Штат компанії нараховує більше ніж 1400 співробітників. У Atrium функціонує сім виробничих підприємств по всьому світу.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Компанія Nestle закуповує 70% сировини на локальних ринках

Nestle купила компанію, яка виробляє продукти для вегетаріанців

Джерело: http://agravery.comБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>