МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Бразилії створять залізничний коридор для транспортування товарів
2017-12-06


Консорціум компаній у складі Cargill, Archer Daniels Midland Co., Bunge Ltd. і Amaggi обговорюють заявку на проект, який об'єднає зернові райони в центральній частині Бразилії з північними портами. Вартість проекту складає 4,3 мільярда доларів.

Оскільки в останні роки в Бразилії виробництво й експорт сої зросли, інфраструктура країни не впоралася з такими об'ємами. Це призвело до того, що Бразилія запустила проект залізниці "Ferrogrão", який створить залізничний коридор довжиною близько 700 миль для транспортування товарів. Він з'єднає зернові область Середнього Заходу з Перу, що закінчується в річковому порту Мірітубуба.

За прогнозами, залізниця зможе забезпечити транспортування до 20 млн тонн зерна в рік до 2025 року і скоротить фрахтові витрати на 40%. Шляхом здешевлення логістики країна зможе знизити ціну експортної продукції.

При цьому консорціум Cargill і Bunge не є єдиною групою, яка зацікавлена в будівництві й експлуатації залізниці. За даними агентства Reuters, група державних китайських компаній також планує сформувати консорціум для участі в цьому проекті.

Джерело: http://propozitsiya.comБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>