МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ДПЗКУ виділила 100 млн грн на закупівлю озимих культур майбутнього врожаю
2017-12-07

У рамках закупівлі озимих культур майбутнього врожаю Державна продовольчо-зернова корпорація України профінансувала сільгоспвиробників більше ніж на 100 млн грн. 

«Форвардна програма, яка розпочата в середині жовтня, набирає обертів. Сьогодні фахівцями ДПЗКУ та експертами страхових компаній здійснюється огляд посівів в регіонах, де погодні умови дозволяють це зробити. З тими, хто вже пройшов перевірку, укладаються відповідні договори», - повідомив в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш.

Станом на сьогодні серед лідерів за кількістю заявлених тонн зернових є підприємства Хмельницької, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Керівник корпорації нагадав, що форвардна програма закупівлі зернових була розпочата восени щоб дати можливість аграріям отримати заздалегідь обігові кошти для проведення весняно-польових робіт.

"На сьогодні ми маємо високу зацікавленість з боку сільгоспвиробників до даної програми. Адже ДПЗКУ співпрацює та укладає договори тільки з добросовісними компаніями, залишаючись при цьому надійним партнером для сільгоспвиробників,"- підкреслив Дмитро Гавриш.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Держпідтримка у 2108 році буде спрямована на тваринництво та садівництво

Держава виділить садівникам додаткові 224,3 млн грн

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>