МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

EVO NIR: аналіз якості врожаю в режимі онлайн
2017-12-12

Компанія New Holland Agriculture розробила високотехнологічний датчик EVO NIR для зернозбиральних комбайнів і великих тюкових прес-підбирачів, завдяки якому вперше аграрії отримали можливість аналізу вмісту поживних речовин у врожаї в режимі реального часу. Наявність цієї функції зміцнює технологічне лідерство комбайнів серії CR Revelation, які на сьогодні мають найбільшу пропускну здатність у світі, та прес-підбирачів серії BigBaler.

Ларс Скйолдагер Соренсен, керівник відділу збиральної техніки компанії New Holland, сказав з цього приводу: «Система EVO NIR гарантує найвищу точність аналізу культури завдяки високій частоті відбору проб і використанню численних калібрувальних кривих. У результаті картографування поля здійснюється із неперевершеною точністю. Повна та точна інформація щодо вмісту поживних речовин у зібраному врожаї — ключ до його продажу за найкращою ціною та оптимізації агротехнічних заходів, що, в кінцевому результаті, підвищує продуктивність роботи та прибутковість бізнесу. Система EVO NIR — це ще один приклад того, як компанія New Holland допомагає аграріям підвищувати продуктивність та ефективність роботи, а також раціонально використовувати ресурси господарства».EVO NIR: універсальна технологія

EVO NIR — це гнучка в користуванні система, яку компанія New Holland вже використовує на кормозбиральних комбайнах серії FR Forage Cruiser. Відтепер це саме обладнання пропонується і для зернозбиральних комбайнів CR Revelation 2018 модельного року та великих тюкових прес-підбирачів BigBaler, а в майбутньому стане доступним і для інших модельних лінійок сільськогосподарської техніки.Система EVO NIR використовує метод близької інфрачервоної спектроскопії. Вона здатна з надзвичайною точністю вимірювати вміст вологи та визначати інші параметри рослинної маси, такі як вміст сухої речовини, сирих протеїну та жиру, крохмалю, нейтрально- та кислотно-детергентної клітковини (НДК та КДК).

EVO NIR: надзвичайно висока точність, легкий збір даних та калібрування

Використання численних калібрувальних кривих дозволяє дуже точно визначити вміст поживних речовин у зерні безпосередньо в процесі збирання врожаю комбайном. Аналіз виконується за допомогою датчика близького інфрачервоного випромінювання, встановлюваного безпосередньо на машині. GPS-система на ходу зберігає координати машини в полі, а потім збережені дані GPS експортуються у програму Field Trace, призначену для обробки карт поля.

Дані, зібрані системою EVO NIR, можна легко скопіювати на офісний ПК за допомогою USB-носія або через Wi-Fi. Щорічне калібрування приладу можливо виконувати дистанційно через мережу Інтернет.

РЕКОМЕНДУЄМО: 10 найдивніших машин на  Agritechnica 2017

Як зміниться сільське господарство в майбутньому

За матеріалами: http://www.agrotimes.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
19.10.2018
Перший буксир 2-річної суднобудівної програми "Нібулон" готовий
Суднобудівний-судноремонтний завод спустив на воду Nibulon-8 - черговий лінійний буксир проекту POSS-115
19.10.2018
Цукровий завод на Кіровоградщині будує власну біогазову станцію
Будівництво комплексу з переробки органічних відходів перетворить відходи цукрового виробництва на органічні добрива та сировину для виробництва електричної й теплової енергії 
18.10.2018
“Немішаївський агротехнічний коледж” і "Татусеві Кізоньки" підписали меморандум про співпрацю
На базі коледжу буде створено «Експериментальний навчально-практичний центр з підготовки та перепідготовки фахівців переробки продукції тваринництва»

Статті

всі статті >>
16.10.2018
Працювати та навчатись у професіоналів. Сім'я «Агросем» запрошує тебе!
Дистриб’ютор сільськогосподарської техніки провідних виробників John Deere, Väderstad та Manitou радо поспілкується з молоддю на 5-му дні молодого спеціаліста "Твій професійний старт"
10.10.2018
Робота в PepsiCo - «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»!
1 листопада наш ярмарок вакансій відвідають спеціалісти компанії, яка входить у десятку найбільш привабливих і затребуваних роботодавців світу
20.09.2018
Вступна кампанія 2018 та мода на аграрну освіту
Пропонуємо вам зазирнути за лаштунки вступної кампанії та з'ясувати, які спеціальності цього року мають попит у колишніх учнів школи та їхніх батьків і чи  є серед них аграрні