МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Інвестори з Данії фінансуватимуть вирощування органіки на території ЖНАЕУ
2017-12-18

Данські інвестори зацікавились можливістю вирощування органічних сільськогосподарських культур на території Житомирського національного агроекологічного університету.

Можливості інвестиційних надходжень у розвиток органічного сільськогосподарського виробництва на території Житомирської області, а також вирощування на дослідних полях Житомирського національного агроекологічного університету органічних сільськогосподарських культур, нетипових для зони Полісся, інвестори обговорили у ході бізнес-зустрічі з ректором університету Олегом Скиданом 14 грудня. Наразі сторони уже досягнули певних домовленостей щодо подальшої співпраці в цьому напрямку.До слова, Житомирський національний агроекологічний університет бере участь у Німецько-Українському проекті, який передбачає співпрацю в галузі органічного землеробства. На базі ЖНАЕУ функціонує Поліський центр органічного виробництва «Полісся Органік», органік школа, проводиться ярмарок органічної продукції, на 7 факультетах впроваджено курс «Органічне виробництво», ведеться наукова робота, видаються довідники і посібники на цю тематику.

Нагадаємо, 12 грудня на базі Житомирського національного агроекологічного університету відбувся круглий стіл "Досвід спільної аграрної політики Європейського Союзу для України".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В СНАУ впроваджують новий навчальний курс DUDC з менеджменту молочних ферм

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>