МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Будьте обережні з постами в соцмережах! Яготинський маслозавод подає в суд на споживача за пост у Facebook
2017-12-19

14 грудня 2017 року на особистій сторінці користувача соціальної мережі Facebook Тетяни Чумак була розміщена інформація про нібито не належну якість продукту, який, на думку автора поста, "поводитися" дивно при спробі сквашування:

"Для любителів магазинного молока подивіться це відео. У моїй родині молоко є практично завжди. Але не домашнє, а магазинне. У селі родичів нема, тому виховувалися і росли і я, і чоловік, і наші діти в місті і на морі. Домашнє молоко ніхто не любить через запах і т. д. І я рідко його купую. Є улюблені марки заводського молока, але іноді ми купуємо щось нове, спробувати ... і ось купили це "ЯГОТИНСЬКЕ". Велика Пачка, 2 літри і я відлила частина в банку, щоб скисало. Чоловік любить кисле молоко холодненьке. Яке ж було його здивування, коли він хотів його налити в склянку і випити! Подивіться, що з цього вийшло. ... Було б смішно, якби не було ТАК сумно ... що нам продають? Що туди Замішують? Це з серії з пластмасовим рисом ... "

Для спростування неправдивої інформації та стягнення моральної шкоди за наклеп про нібито невідповідну якість молока ТМ "Яготинське" маслозавод має намір поскаржитися до суду на споживача своєї продукції. Про це йдеться в заяві компанії.

Компанія ВАТ "Яготинський маслозавод" стверджує, що вся продукція відповідає вимогам українського законодавства щодо якості та безпеки харчових продуктів.

"Політика підприємства базується на тому, що ми виробляємо тільки натуральний продукт із натурального продукту. Будь-які домішки до молока не додаються. Молоко закуповується від фермерських господарств, яке проходить ряд експертиз в сучасній заводській лабораторії, а щокварталу - сертифікованих державних лабораторіях, висновки яких ми маємо в наявності, і це є безапеляційним доказом якості нашої продукції. Крім того, на підприємстві працює державний ветеринарний лікар, який регулярно проводить експертизу як сировини, так і готової продукції".

Керівництво компанії переконане, що інформація, яка була поширена Тетяною Чумак щодо якості продукції ВАТ "Яготинський маслозавод" - це спланована акція по дискредитації з боку конкурентів і, відповідно, навмисне приниження ділової репутації сумлінного виробника харчових продуктів. У зв'язку з чим відомий український виробник вирішив перевести дану ситуацію в правове поле.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Умані розпочала роботу перша лабораторія якості молока

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>