МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Навчальна веб-програма учнів середніх шкіл стала переможцем проекту GODAN
2017-12-19

У січні 2017 року GODAN анонсував програму Local Agricultural Challenge, яка створена за підтримки проекту NASA Europa Challenge. До участі в проекті були запрошені всі охочі дослідники та студенти, які зацікавлені в знаходженні рішень для місцевого сільського господарства у швидкозростаючих містах, використовуючи дані про відкрите сільське господарство та харчування.

GODAN (Global open data for Agriculture and Nutrition) - це ініціатива, яка підтримує активний обмін відкритими даними, для того щоб інформація про сільське господарство та харчування була доступною та зручною для вирішення нагальних проблем світової продовольчої безпеки. Ця швидко зростаюча група наразі має 618 партнерів з національних урядів, неурядових, міжнародних та приватних організацій. 

GODAN сприяє вирішенню давно існуючих проблем шляхом використання нових даних, створених новітніми технологіями на користь фермерів та здоров'я споживачів.

Учасники повинні були застосувати один з аспектів OpenCitySmart Design та використовувати технологію віртуальної кулі з відкритого джерела NASA, WebWorldWind як джерело відкритих даних.

Запропоновані ідеї включали способи оптимального зв'язку безпосередньо з потенційними клієнтами місцевих фермерських господарств, інструменти візуалізації просторово-часових аспектів місцевого землеробства, інструменти для зменшення витрат (наприклад, зв'язок з місцевими банками продовольства) та будь-які рішення, які допомогли б досягти основної мети - Нульовий голод.

У серпні на заключній церемонії нагородження, що відбулася в Гельсінкі, переможцем проекту GODAN було оголошено Агросферу!



Агросфера (AgroSphere) - це навчальна веб-програма, яка візуалізує наслідки зміни клімату в сільському господарстві, використовуючи велику колекцію світових даних про сільське господарство та клімат. Програма була розроблена учнями середніх шкіл.

Розробники "Агросфери" зазначили, що на створення цієї веб-програми їх надихнула відсутність знань про сільське господарство не тільки в США, а й у всьому світі. Також вони хотіли, щоб їх дослідження та здобутки набули глобального розголосу і щоб ними могли користуватися діти по всьому світу.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Сільське господартво впливає на зміну клімату на планеті Земля

ФАО та Unilever разом боротимуться з втратами продовольства у світі

Проект ФАО з адаптації сільського господарства до зміни клімату відтепер в Україні

За матеріалами: http://www.godan.info
 

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
19.10.2018
Перший буксир 2-річної суднобудівної програми "Нібулон" готовий
Суднобудівний-судноремонтний завод спустив на воду Nibulon-8 - черговий лінійний буксир проекту POSS-115
19.10.2018
Цукровий завод на Кіровоградщині будує власну біогазову станцію
Будівництво комплексу з переробки органічних відходів перетворить відходи цукрового виробництва на органічні добрива та сировину для виробництва електричної й теплової енергії 
18.10.2018
“Немішаївський агротехнічний коледж” і "Татусеві Кізоньки" підписали меморандум про співпрацю
На базі коледжу буде створено «Експериментальний навчально-практичний центр з підготовки та перепідготовки фахівців переробки продукції тваринництва»

Статті

всі статті >>
16.10.2018
Працювати та навчатись у професіоналів. Сім'я «Агросем» запрошує тебе!
Дистриб’ютор сільськогосподарської техніки провідних виробників John Deere, Väderstad та Manitou радо поспілкується з молоддю на 5-му дні молодого спеціаліста "Твій професійний старт"
10.10.2018
Робота в PepsiCo - «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»!
1 листопада наш ярмарок вакансій відвідають спеціалісти компанії, яка входить у десятку найбільш привабливих і затребуваних роботодавців світу
20.09.2018
Вступна кампанія 2018 та мода на аграрну освіту
Пропонуємо вам зазирнути за лаштунки вступної кампанії та з'ясувати, які спеціальності цього року мають попит у колишніх учнів школи та їхніх батьків і чи  є серед них аграрні