МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Навчальна веб-програма учнів середніх шкіл стала переможцем проекту GODAN
2017-12-19

У січні 2017 року GODAN анонсував програму Local Agricultural Challenge, яка створена за підтримки проекту NASA Europa Challenge. До участі в проекті були запрошені всі охочі дослідники та студенти, які зацікавлені в знаходженні рішень для місцевого сільського господарства у швидкозростаючих містах, використовуючи дані про відкрите сільське господарство та харчування.

GODAN (Global open data for Agriculture and Nutrition) - це ініціатива, яка підтримує активний обмін відкритими даними, для того щоб інформація про сільське господарство та харчування була доступною та зручною для вирішення нагальних проблем світової продовольчої безпеки. Ця швидко зростаюча група наразі має 618 партнерів з національних урядів, неурядових, міжнародних та приватних організацій. 

GODAN сприяє вирішенню давно існуючих проблем шляхом використання нових даних, створених новітніми технологіями на користь фермерів та здоров'я споживачів.

Учасники повинні були застосувати один з аспектів OpenCitySmart Design та використовувати технологію віртуальної кулі з відкритого джерела NASA, WebWorldWind як джерело відкритих даних.

Запропоновані ідеї включали способи оптимального зв'язку безпосередньо з потенційними клієнтами місцевих фермерських господарств, інструменти візуалізації просторово-часових аспектів місцевого землеробства, інструменти для зменшення витрат (наприклад, зв'язок з місцевими банками продовольства) та будь-які рішення, які допомогли б досягти основної мети - Нульовий голод.

У серпні на заключній церемонії нагородження, що відбулася в Гельсінкі, переможцем проекту GODAN було оголошено Агросферу!Агросфера (AgroSphere) - це навчальна веб-програма, яка візуалізує наслідки зміни клімату в сільському господарстві, використовуючи велику колекцію світових даних про сільське господарство та клімат. Програма була розроблена учнями середніх шкіл.

Розробники "Агросфери" зазначили, що на створення цієї веб-програми їх надихнула відсутність знань про сільське господарство не тільки в США, а й у всьому світі. Також вони хотіли, щоб їх дослідження та здобутки набули глобального розголосу і щоб ними могли користуватися діти по всьому світу.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Сільське господартво впливає на зміну клімату на планеті Земля

ФАО та Unilever разом боротимуться з втратами продовольства у світі

Проект ФАО з адаптації сільського господарства до зміни клімату відтепер в Україні

За матеріалами: http://www.godan.info
 

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
20.07.2018
Світова онлайн-платформа для торгівлі органічною продукцією відтепер і в Україні
Завантажити додаток можуть всі охочі, але продавати, купувати та мати доступ до ринку цін та пропозицій будуть тільки сертифіковані виробники та покупці
20.07.2018
В Україні створили оперативний штаб з вирішення проблем агрологістики
Кабмін створив штаб, який в оперативному режимі вирішуватиме проблеми експорту агропродукції нового врожаю
20.07.2018
В Білорусі випустили перший комбайн для збирання ягід
Абсолютно новий принцип роботи комбайна дає змогу не тільки максимально делікатно зібрати ягоди, а й не пошкодити кущі

Статті

всі статті >>
19.07.2018
Піднятися в небо: Нові правила використання БПЛА в Україні
Керівник компанії Drone.ua Валерій Яковенко розповів про плюси та мінуси нових «Правил використання повітряного простору України», які наберуть чинності до 24 серпня цього року
15.07.2018
Аграрна освіта: Україні потрібні фахівці, які будуть підтримувати та супроводжувати впроваджені інновації
СЕО AgriLab Ярослав Бойко розповів яка з аграрних професій буде найбільш популярною в найближчий час та чого сьогодні не вистачає агроосвіті в Україні
11.07.2018
Як машинне навчання змінює сільське господарство
Машинне навчання дозволить пришвидшити виведення нових сортів культур, спрогнозувати продуктивність культур та провести ранню діагностику захворювань рослин