МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

17 країн підтримали заклик до посилення контролю використання пестицидів
2017-12-19

На 11-й всесвітній конференції СОТ Сполучені Штати, Уганда і Кенія поширили заяву із закликом до всіх членів Світової організації торгівлі посилити контроль санітарних і фітосанітарних заходів щодо використання пестицидів і діяти строго на науковій основі. 

Зокрема, пропонується підвищити ефективність роботи з проблемою максимальних рівнів залишків пестицидів у продукції і забезпечити більш широкий доступ до альтернативних пестицидів, особливо в країнах, що розвиваються.

«Розробка науковцями санітарних і фітосанітарних заходів має вирішальне значення для захисту здоров'я людини і навколишнього середовища, для сприяння торгівлі та надання сільськогосподарським виробникам можливості вирішувати зростаючі глобальні проблеми населення. Цією заявою ми робимо ще один крок в цьому напрямку. Ми з нетерпінням чекаємо продовження співпраці з усіма партнерами по встановленню міжнародних стандартів залишків пестицидів, що дозволить безпечно використовувати пестициди і водночас полегшить торгівлю харчовими продуктами та сільськогосподарською продукцією», - зазначив Міністр сільського господарства США Сонні Пердью.

Країни, що підписали заяву:
 1. Бразилія
 2. Канада
 3. Уругвай
 4. Коста-Ріка
 5. Колумбія
 6. Мадагаскар
 7. Панама
 8. Домініканська Республіка
 9. Перу
 10. Чилі
 11. Кенія
 12. Уганда
 13.  Аргентина
 14. Японія
 15. Гватемала
 16. Парагвай
 17. Сполучені Штати

РЕКОМЕНДУЄМО: Створено нові добрива які повільно розкладаються в ґрунті

Євросоюз програв війну гліфосату

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>