МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Dragon Capital планує інвестувати $300 млн в український бізнес
2017-12-20

Генеральний директор і засновник компанії Dragon Capital Томаш Фіала повідомив, що у 2018 році його компанія спільно з інвесторами Goldman Sachs, Джорджем Соросом та OPIC збираються інвестувати до $300 млн в український бізнес. 

Dragon Capital є однією з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві.

За словами Томаша Фіала, в портфелі проектів компанії вже є близько 10 угод. Остаточна сума буде залежати від реалізації великих угод з іншими інвесторами на суму до $150 млн.

Фіала також зазначив, що після значної девальвації гривні інвестори зацікавились експортноорієнтованими підприємствами, зокрема, в сільському господарстві, виробництві харчових продуктів та IT-технологій.

За попередньою оцінкою, обсяг інвестицій компанії в Україні в поточному році складає $100-150 млн. 

Фіала нагадав, що Dragon Capital брала інвестиційну паузу в 2013-2014 роках, відновивши вкладення в країну з травня 2015 року, і зараз нарощує їхні темпи.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Агрохолдинг "Кернел" планує створити нові робочі місця в Західній Україні

Французький агрохолдинг інвестує в ягідний кооператив на Київщині

Виробництво "чистого" тепла в Україні коштом литовських інвесторів

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>