МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Фермери винайшли простий спосіб боротьби з гризунами
2017-12-20

Фермерів і городників завжди турбує питання збереження врожаю. Ні, мова йде не про боротьбу з організованими злочинними угрупованнями, а про звичайних польових гризунів. На сьогодні в Україні немає абсолютно виправданої методики боротьби з мишами на полях. Деякі аграрії вдаються до хімікатів, інші навіть розсипають зерно на сусідські поля, що б відвернути туди шкідників.

Але все геніальне просто. Навіщо вигадувати штучних борців з мишами, якщо можна подружитися з їх природним ворогом. Як повідомляє портал Агротехнології, для залучення пернатих хижаків досить поставити кілочок з поперечиною посередині поля.

Це робиться для того, щоб над полем могли сидіти і виглядати мишей хижі птахи. Якщо поле нерівне, кілочок слід встановити на височині. Птахи не тільки нищать ворогів врожаю, але, зрозуміло, і лякають їх, витісняють на сусідські поля, якщо ті не оснащені протимишиним пристроєм. Французькі фермери встановлюють один такий кілочок на 4 гектари поля. Такі нехитрі пристрої приваблюють хижих птахів усього регіону, вони активно включаються в рослинницький процес саме на цьому полі.Використовуючи такий спосіб на своєму полі, ви вбиваєте трьох зайців: по-перше, перемагаєте мишей, по-друге, сприяєте розвитку популяції хижих птахів, у наш час рідкісних, і, по-третє, налякаєте ще якогось зайця, котрий випадково завітав на ваше поле. Якщо кілочок забруднений послідом, значить, працює. Такі технології помічені і в Бразилії: там посеред поля фермери намагаються залишити дерево чи декілька дерев, щоб залучити птахів. Ця благородна діяльність, втім, ускладнює рух техніки.

Джерело: http://agronews.ua


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>