МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ПРООН запустила електронний безкоштовний портал профорієнтації для молоді
2015-12-15

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України запустила електронний портал із профорієнтації та побудови кар’єри для молоді – портал «Моя кар’єра».
Портал надає можливість український молоді безкоштовно пройти один з найкращих світових профорієнтаційних тестів від «Магеллано університет». Тест було спеціально адаптовано для української молоді, крім того необхідна кількість професійних консультантів пройшла підготовку для інтерпретації результатів тесту.
Тест розраховано на старшокласників, випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів та абітурієнтів віком від 14 до 25 років.
Метою створення цього проекту є надання консультацій та рекомендацій щодо інтересів та схильностей школяра або студента, допомога в обранні напрямку навчання та навчального закладу, а також ознайомлення української молоді з принципами побудови кар’єри.
Окрім цього на порталі існує окремий розділ для батьків, в якому надані спеціально розроблені для батьків поради, які допоможуть батькам зрозуміти свою дитину і допомогти їй прийняти це важливе рішення.
Джерело: http://www.mycareer.org.ua/

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>