МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Підприємців зобов'яжуть декларувати свої електронні адреси
2017-12-21

20 грудня 2017 року Кабінет міністрів схвалив законопроект, який зобов'язує суб'єкти господарської діяльності при реєстрації декларувати офіційну електронну адресу і підтримувати її до закриття. Це необхідно для взаємодії з держорганами, судами та іншими органами влади.

Згідно з текстом документа, офіційною електронною адресою є адреса електронної пошти юрособи та фізособи-підприємця, який використовується для офіційного листування в електронному вигляді та є незмінним до внесення запису про зупинення діяльності відповідної юрособи / фізособи-підприємця.

Листи, які надійдуть на таку адресу, будуть вважатися надісланими офіційно і не вимагають додаткового документального підтвердження.

Відтепер привласнення офіційної електронної адреси здійснюватиметься одночасно з держреєстрацією юрособи або придбання фізособою статусу підприємця. У момент припинення діяльності здійснюється архівування та збереження таких адрес з відповідними листами та повідомленнями.

Норма набере чинності з 1 січня 2019 року. Вже зареєстровані в держреєстрі юрособи / фізособи мають задекларувати офіційну електронну адресу протягом одного місяця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні стала доступна електронна реєстрація земельних ділянок

Загальнонаціональне аграрне віче проти скасування ПДВ

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>