МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українці на 134-му з’їзді Американської асоціації торгівлі насінням ASTA
2017-12-22

Компанія «Маїс» є асоційованим членом ASTA з 1999 року. Цього року компанія в 19 раз взяла участь у щорічному 134-му з’їзді виробників насіння кукурудзи, сої та сорго, організованому Американською асоціацією торгівлі насінням (American Seed Trade Association, ASTA, заснована у 1883 р.), який тривав з 4 по 7 грудня 2017 року у м. Чикаго, штат Іллінойс, США.

Під час з’їзду представники компанії провели ряд зустрічей з діловими партнерами та обговорили подальше співробітництво у сфері селекції, випробувань своїх гібридів кукурудзи на території країн Європи, Північної та Латинської Америки, а також спланували роботу зимових селекційних розсадників у Чилі. Таке співробітництво дає змогу нашим селекціонерам отримувати новий високоефективний генетичний матеріал для створення гібридів кукурудзи світового рівня від ряду наукових установ та приватних компаній.

Сьогодні компанія "Маїс" співпрацює з американською селекційною компанією Brown Seeds. Співпраця полягає в обміні випробуваннями, ліцензуванні та створенні сумісних гібридів, у тому числі з підвищеним вмістом олії та білку, що є особливо цінними для галузі тваринництва та органічного землеробства. Наприклад, гібриди ДМС Тренд, ДМС Орфей, ДМС Оріон цього року ввійшли в десятку найкращих за результатами випробувань на багатьох полігонах Америки.

З провідною біотехнологічною лабораторією BioDiagnostics, що входить до мережі Eurofins, було домовлено про продовження роботи зі створення каталогу самозапильних ліній компанії.

У співпраці з представниками китайської компанії Numaster вивчається можливість застосування сучасних біотехнологічних методів для підвищення ефективності роботи зі створення стерильних аналогів ліній та закріплювачів стерильності.

Відвідання спеціалізованої виставки Seed Expo-2017, що відбувалась паралельно з’їзду, дозволить Компанії відстежувати та застосовувати найновіші досягнення у сфері виробництва насіння та суміжних галузей. 

Щорічний економічний звіт про ситуацію у світовій сільськогосподарській економіці (Agricultural Economy Report) дозволяє краще орієнтуватись у поточній ситуації в індустрії та планувати роботу компанії на майбутнє.

Нагадаємо, що цього року компанія "Маїс" презентувала нову технологію вирощування волоського горіха,  для отримання патенту на яку компанія буде проходити трирічну перевірку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці на найбільшій агровиставці світу

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>