МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Великий куш: стартап з агророботами отримав $2,4 млн інвестицій
2017-12-22

Tortuga AgTech, заснований у Денвері робототехнічний стартап виробників фруктів та овочів у контрольованому середовищі, недавно зірвав куш в розмірі 2,4 мільйона доларів. 

Компанія створює роботизовані системи для збору свіжих продуктів - від внутрішньої гідропоніки до полуничних теплиць. 

"Наші продукти дозволять передовим методам вирощування конкурувати з масштабним класичним сільським господарством. Це означає, що виробники зможуть ефективніше вирощувати продукцію, яка буде краще підходити для планети", - йдеться на веб-сайті компанії. Але Tortuga AgTech - не єдині, хто зміг знайти щедрих на інвестиції партнерів. 

Раніше цей новий цикл очолили VC Root Ventures, які стали інвесторами Momentum Machines - компанію-виробника гамбургерів в Сан-Франциско. У в червні вона привернула інвестицій на 18,4 мільйона доларів. 

Також у циклі брали участь компанії Susa Ventures і Haystack, якими зацікавилась AME Cloud Ventures. AME Cloud також є інвестором Zume Pizza. Це компанія з доставки піци, яка придумала собі роботів-кухарів. Вони готують їжу прямо у фургоні, поки він їде за адресою замовлення. У жовтні проект зібрав 48 мільйонів доларів інвестицій. Збирання врожаю зернових культур автоматизують протягом десятиліть, але збір деяких особливих культур - таких як горіхів і фруктів, залишається недоступним умінням для початківців агроробототехніки. Мало того, що ці культури сильно розрізняються за розміром, висотою та кольором, вони також можуть бути дуже делікатними для роботизованого збору. Такі плоди можуть потребувати й негайного сортування та пакування відразу після збору врожаю. 

Тому високотехнологічне сільське господарство хоч і дозріло для інтервенції роботів, проте кількість стартапів у цій сфері залишається недостатньо. 

Одним із таких стартапів, який вразив світ своєю ідеєю це Spread - японська крита вертикальна ферма, яка вирішила запустити автоматизоване виробництво салату вже на початку 2018 року. Згідно з даними компанії, це дозволить скоротити людську працю на 50%. Пересадка саджанців, управління процесом зростання і збір врожаю будуть автоматизовані. 

Spread - один з багатьох таких стартапів, де вирішили взятися тільки за рослини без плодів. В даний час більшість вертикальних ферм вирощують тільки листову зелень через короткий цикл зростання і високі врожаї. Є тільки кілька ферм, які працюють у сфері ягідництва, наприклад японська Ichigo. 

Сьогодні теплиці поступово захоплюють ринкову частку серед вирощування ягід. Наприклад - полуниці. 24% полуниці, вирощеної в Нідерландах, а це другий за величиною експортер харчових продуктів у світі, ростуть в теплицях.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Роботизована ферма Hands Free Hectare виростила перший урожая, до якого не торкалась рука людини

Міні-роботи для точного висіву кукурудзи скоро з'являться в продажу

Роботи для допомоги фермерам

Джерело: http://aggeek.net

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>