МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

У 2018 році буде модно вживати чорні овочі
2017-12-26

Найбільший ринок фруктів і овочів Великобританії Ковент-Гарден нещодавно оприлюднив результати дослідження, згідно з якими головним трендом 2018 року стануть чорні овочі. 

Торговельна площадка у центрі столиці Великобританії заснована 300 років тому, є основним постачальником їжі 20 найкращим ресторанам Лондона, оприлюднила свій щорічний звіт заснований на детальному опитуванні своїх 100 постійних покупців. Згідно цим даним керівництво ринку вже зробило корегування асортименту на своїх полицях. У новому році покупці ринку побачать всі відтінки чорного: чорний редис, чорну солодку американську кукурудзу, чорну шетлендську картоплю і чорну капусту.

Ці тенденції ринок оприлюднив у рамках свого щорічного звіту заснованого на поглибленому опитуванні своїх 100 місцевих трейдерів. Також, хітом року можуть стати гігантські лимони, чия м'якуш використовується в приготуванні страв.

Експерти стверджують, що їжа чорного кольору має багато корисних властивостей, якщо це природній сорт а не генетично модифікований продукт.

Наприклад, кукурудза чорного кольору своїми корисними властивостями і кольором зобов’язана великій кількості антиоксидантів, що містяться в плодах. Вони допомагають сповільнити процес старіння і позитивно впливають на обмін речовин. У зв’язку з цим кукурудзу чорного кольору сміливо можна включати в дієтичне меню, тим більше що за смаком її неможливо відрізнити від жовтої. До корисних властивостей темної кукурудзи можна віднести великий вміст клітковини, яка позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Крім того, застосування в їжу кукурудзи допомагає виводити зайву воду з організму, оскільки ця рослина має сечогінний ефект.

Очікується також, що ріст рослинної продукції в 2018 році буде стимулювати мода на вегетаріанське харчування й органічні продукти.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Новий винахід ізраїльських вчених! Фіолетова картопля й зернові

Молоко з ГМО-дріжджів! Американський стартап винайшов новий спосіб виробництва "молока"

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>