МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Україну позбавили торгових преференцій США
2017-12-26

В листі президента Сполучених Штатів Дональда Трампа до спікера Палати представників і президенту Сенату було зазначено, що уряд США прийняв рішення тимчасово зупинити ряд преференцій щодо безмитної торгівлі з Україною. Текст документа розміщений на сайті Білого дому.

«Повідомляю вам про намір тимчасово зупинити безмитний режим, наданий відповідно до програми Генеральної системи преференцій певним товарам, які відповідають прийнятним вимогам і виробляються в Україні», — йдеться в листі.

Відзначається, що тимчасово зупинити безмитний режим для товарів з України було вирішено після розгляду критеріїв, викладених в ряді розділів закону про торгівлю від 1974 року щодо забезпечення належного та ефективного захисту прав інтелектуальної власності країною-бенефіціаром.

Нагадаємо, українські компанії з липня 2015 року одержали можливість без сплати мит експортувати в США близько 5 тис. найменувань продукції в рамках дії спеціальної урядової програми Генеральної системи преференцій. Як зазначала торговий представник України Наталія Микольська, в рамках програми Україна повинна виконати ряд умов щодо ефективного захисту прав інтелектуальної власності та трудових прав, а також виконання правил походження товарів.

За даними Мінекономрозвитку, Україна експортує в США товари хімічної промисловості, мінерали, ювелірні вироби, різні типи килимів та килимових покриттів, продукцію сільського господарства та рибальства та ін. За 2016 рік експорт українських товарів в США склав сумарно 426,6 млн дол.

РЕКОМЕНДУЄМО: Литовський нафтотрейдер інвестує $10 млн в Україну

Новий Шовковий шлях поверне Україну до ліги світових держав-транзитерів

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>