МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Сила в єдності: ТОП-10 агрозлиттів та поглинань 2017 року
2017-12-27

Для аграрного світу 2017 рік відзначився новою хвилею злиттів і поглинань. Велика шістка у сфері ЗЗР та насінництва — BASF, Monsanto, Bayer, Dow, Syngenta, DuPont — перетворилася у велику четвірку: BASF, Bayer-Monsanto, DowDuPont і ChemChina-Syngenta. Виробник сільгосптехніки AGCO купує Precision Planting, а DowDuPont — постачальника програмного забезпечення Granular.

Пропонуємо вашій увазі перелік десяти головних агрозлиттів року:


1. DOW + DUPONT


Мегазлиття завершилось у вересні. Об’єднана DowDuPont включила в себе DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection, Dow AgroSciences.

Щоб отримати дозвіл на злиття, DuPont позбулася частини портфеля захисту рослин. Компанія DowDuPont буде надалі розділена на три великі публічні компанії, які здійснюють свою діяльність в таких сегментах ринку, як продукція для сільського господарства, наукомісткі матеріали й спеціальні продукти.Об’єднавши портфелі компаній Dow і DuPont, що доповнюють один одного, DowDuPont передбачає максимально збільшити прибуток всіх своїх акціонерів.
 

2. Bayer + Monsanto


Завершення операції очікується на кінець січня. Після злиття створена компанія стане найбільшою у світі в галузі сільського господарства.

Проте, як обіцяють  Bayer і Monsanto, клієнти особливих змін або збоїв у роботі не помітять. Інтеграція буде відбуватися поступово. Обидві компанії доповнюють один одного, виробляючи насіння та засоби захисту рослин. В результаті угоди на ринку з’явиться провідний світовий виробник пестицидів і насіння, здатний скласти конкуренцію DuPont Co. і Dow Chemical Co.

Сукупний дохід двох компаній в 2015 році склала 23 млрд євро. Очікується, що синергія від об’єднання складе $1,5 млрд на четвертий рік після злиття.Про деталі злиття та наслідки читайте за посиланням. 


3. Syngenta + ChemChina


Угода була закрита на початку 2017-го. Особливість злиття в тому, що ChemChina є державною компанією. Причому, це не перше велике придбання для китайської корпорації — у 2011-му за $2,4 млрд вона придбала ізраїльську агрохімічну Makhteshim Agan Group (зараз — ADAMA Agricultural Solutions).Ця угода є найбільшим закордонним придбанням Китаю, яка створила найбільшу у світі фермерську бізнес-олігополію, зосередивши сільськогосподарську владу в руках трьох країн – США, Німеччини та Китаю.

Світові експерти вважають, що злиття ChemChina і Syngenta перетворить Китай в біотехнологічного гіганта.


4. AGCO + Precision Planting


AGCO купує Precision Planting у The Climate Corporation, «дочки» Monsanto. Мета проста — зміцнення позицій на ринку.

Про підписання остаточної угоди щодо придбання корпорацією AGCO бізнесу Precision Planting компанії оголосили 26 липня 2017 року.

Корпорація AGCO, як світовий лідер з виробництва сільськогосподарського обладнання, має унікальні можливості, які дозволять розширити використання технологій Precision Planting, та продовжить створювати інноваційні продукти, які підвищать ефективність та продуктивність для фермерів зі всього світу.


5. DUPONT + Granular


Придбання Granular дозволить DuPont використовувати аналітику, публічні та приватні дані, щоб просувати своє бачення розвитку цифрової агроіндустрії.

Granular поставляє програмне забезпечення та аналітичні інструменти. Це допомагає фермерам підвищити рентабельність, а також налагодити стале виробництво. 2 мільйони акрів посівів в Австралії, США і Канаді обслуговуються Granular.Більше інформації дізнайтесь з попередніх матеріалів.


6. John Deere + Blue River


Ця покупка обійдеться John Deere в $305. І платити є за що. Адже Blue River Technology розробила та інтегрувала комп’ютерний зір і технологію машинного навчання у вирощування салату. Це дозволило зменшити використання гербіцидів, розподіляючи їх тільки там, де є бур’яни.Після завершення угоди у вересні компанія John Deere отримала у своє розпорядження штат стартапу з 60 співробітників, а також усі розробки компанії. Американський виробник планує вдосконалити систему обприскування та продавати її під своїм брендом.

Більше інформації за посиланням.


7. Sumitomo Chemical + BRA


Sumitomo Chemical — японська хімічна компанія, провідний постачальник інсектицидних сполук. Тепер їй належить 82,9% акцій Botanical Resources Australia Pty Ltd (група BRA), а також «дочірні» підприємства.


8. Linamar + MacDon Industries


Linamar, виробник металевих дверей, у грудні домовилася про покупку виробника сільгосптехніки MacDon Industries. Компанія бачить у сільському господарстві можливості для росту.


9. Об’єдналися американські фермери з Огайо


Кооперативи зі штату Огайо вирішили працювати спільно. Злиття охопило 3 300 ферм.


10. Почали злиття активів виробники пшениці в Дакоті


Злиття завершитися 1 лютого, об’єднавши 7 500 виробників.

За матеріалами: http://agroday.com.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
26.04.2018
Південнокорейська ІТ-компанія відкриє в Кропивницькому підприємство з виробництва дронів
Safeus Drone у співпраці з Льотною академією НАУ будуть випускати дрони для сільського господарства та для допомоги в повсякденному житті
25.04.2018
У Львові пройшла чергова потужна конференція по волоському горіху

20 квітня Українська горіхова асоціація зібрала у Львівському аеропорту потужну конференцію, присвячену інтенсивним горіховим садам
25.04.2018
Конкурс грантів "Створення демонстраційних центрів з дорощування молодняку телят"
Проект «Агросільрозвиток» надасть гранти комерційним підприємствам або сільськогосподарським обслуговчим кооперативам, які продемонструють свою спроможність впровадити нові технології утримання та дорощування молодняку великої рогатої худоби 

Статті

всі статті >>
26.04.2018
​Все про MHP Accelerator
Дізнайтесь як, хто і для чого заснував бізнес-акселератора для агростартапів та познайомтесь з інноваційними проектами, які стали фіналістами MHP Accelerator
23.04.2018
Сергій Кваша: Сьогодні бізнес зацікавлений у випускниках, які відразу після отримання диплома будуть мати адаптовані до робочого місця знання та навички
Про студентів столичного аграрного університету, їхнє навчання та дозвілля розповів журналістам проректор з навчально-виховної освіти НУБіП України Сергій Миколайович Кваша
20.04.2018
Кар’єрне зростання чи заробітна плата? Що більше цікавить молодих спеціалістів
Днями були опубліковані результати дослідження Ernst & Young Global Limited «Найкращий роботодавець», які допоможуть роботодавцям зрозуміти, що саме цікавить студентів, які шукають роботу