МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу
  • роздрукувати

Сила в єдності: ТОП-10 агрозлиттів та поглинань 2017 року
2017-12-27

Для аграрного світу 2017 рік відзначився новою хвилею злиттів і поглинань. Велика шістка у сфері ЗЗР та насінництва — BASF, Monsanto, Bayer, Dow, Syngenta, DuPont — перетворилася у велику четвірку: BASF, Bayer-Monsanto, DowDuPont і ChemChina-Syngenta. Виробник сільгосптехніки AGCO купує Precision Planting, а DowDuPont — постачальника програмного забезпечення Granular.

Пропонуємо вашій увазі перелік десяти головних агрозлиттів року:


1. DOW + DUPONT


Мегазлиття завершилось у вересні. Об’єднана DowDuPont включила в себе DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection, Dow AgroSciences.

Щоб отримати дозвіл на злиття, DuPont позбулася частини портфеля захисту рослин. Компанія DowDuPont буде надалі розділена на три великі публічні компанії, які здійснюють свою діяльність в таких сегментах ринку, як продукція для сільського господарства, наукомісткі матеріали й спеціальні продукти.Об’єднавши портфелі компаній Dow і DuPont, що доповнюють один одного, DowDuPont передбачає максимально збільшити прибуток всіх своїх акціонерів.
 

2. Bayer + Monsanto


Завершення операції очікується на кінець січня. Після злиття створена компанія стане найбільшою у світі в галузі сільського господарства.

Проте, як обіцяють  Bayer і Monsanto, клієнти особливих змін або збоїв у роботі не помітять. Інтеграція буде відбуватися поступово. Обидві компанії доповнюють один одного, виробляючи насіння та засоби захисту рослин. В результаті угоди на ринку з’явиться провідний світовий виробник пестицидів і насіння, здатний скласти конкуренцію DuPont Co. і Dow Chemical Co.

Сукупний дохід двох компаній в 2015 році склала 23 млрд євро. Очікується, що синергія від об’єднання складе $1,5 млрд на четвертий рік після злиття.Про деталі злиття та наслідки читайте за посиланням. 


3. Syngenta + ChemChina


Угода була закрита на початку 2017-го. Особливість злиття в тому, що ChemChina є державною компанією. Причому, це не перше велике придбання для китайської корпорації — у 2011-му за $2,4 млрд вона придбала ізраїльську агрохімічну Makhteshim Agan Group (зараз — ADAMA Agricultural Solutions).Ця угода є найбільшим закордонним придбанням Китаю, яка створила найбільшу у світі фермерську бізнес-олігополію, зосередивши сільськогосподарську владу в руках трьох країн – США, Німеччини та Китаю.

Світові експерти вважають, що злиття ChemChina і Syngenta перетворить Китай в біотехнологічного гіганта.


4. AGCO + Precision Planting


AGCO купує Precision Planting у The Climate Corporation, «дочки» Monsanto. Мета проста — зміцнення позицій на ринку.

Про підписання остаточної угоди щодо придбання корпорацією AGCO бізнесу Precision Planting компанії оголосили 26 липня 2017 року.

Корпорація AGCO, як світовий лідер з виробництва сільськогосподарського обладнання, має унікальні можливості, які дозволять розширити використання технологій Precision Planting, та продовжить створювати інноваційні продукти, які підвищать ефективність та продуктивність для фермерів зі всього світу.


5. DUPONT + Granular


Придбання Granular дозволить DuPont використовувати аналітику, публічні та приватні дані, щоб просувати своє бачення розвитку цифрової агроіндустрії.

Granular поставляє програмне забезпечення та аналітичні інструменти. Це допомагає фермерам підвищити рентабельність, а також налагодити стале виробництво. 2 мільйони акрів посівів в Австралії, США і Канаді обслуговуються Granular.Більше інформації дізнайтесь з попередніх матеріалів.


6. John Deere + Blue River


Ця покупка обійдеться John Deere в $305. І платити є за що. Адже Blue River Technology розробила та інтегрувала комп’ютерний зір і технологію машинного навчання у вирощування салату. Це дозволило зменшити використання гербіцидів, розподіляючи їх тільки там, де є бур’яни.Після завершення угоди у вересні компанія John Deere отримала у своє розпорядження штат стартапу з 60 співробітників, а також усі розробки компанії. Американський виробник планує вдосконалити систему обприскування та продавати її під своїм брендом.

Більше інформації за посиланням.


7. Sumitomo Chemical + BRA


Sumitomo Chemical — японська хімічна компанія, провідний постачальник інсектицидних сполук. Тепер їй належить 82,9% акцій Botanical Resources Australia Pty Ltd (група BRA), а також «дочірні» підприємства.


8. Linamar + MacDon Industries


Linamar, виробник металевих дверей, у грудні домовилася про покупку виробника сільгосптехніки MacDon Industries. Компанія бачить у сільському господарстві можливості для росту.


9. Об’єдналися американські фермери з Огайо


Кооперативи зі штату Огайо вирішили працювати спільно. Злиття охопило 3 300 ферм.


10. Почали злиття активів виробники пшениці в Дакоті


Злиття завершитися 1 лютого, об’єднавши 7 500 виробників.

За матеріалами: http://agroday.com.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
22.01.2018
Кімбал Маск відкриє навчальні міні-ферми в американських школах
Завдяки проекту молодший брат відомого винахідника сподівається виростити нове покоління фермерів, які перейдуть з фастфуду на корисні продукти
22.01.2018
Робот-культиватор спрощує роботу
Відсутність гербіцидів для спецкультур та щорічне здорожчання ручної праці спонукає аграріїв до пошуку альтернативної обробки посівів, одним з яких є роботизована техніка
22.01.2018
Будівництво нового заводу "заморозили" через злочинну діяльність "благодійників"
Благодійна організація звинуватила "Дельта Вілмар" у відмиванні грошей та контрабанді, через що компанії довелось тимчасово зупинити реалізацію інвестиційної програми по будівництву заводу вартістю $150 млн

Статті

всі статті >>
17.01.2018
100% природно: 3 найнезвичніші еко-ферми України
Сьогодні найбільш цікаві українські міні-ферми набувають все більшої популярності серед українців, що і не дивно, адже такі ферми часто гарантують стовідсоткову екологічність, можуть похвалитися незвичайною продукцією, а також мають індивідуальний підхід як до продажу власних товарів, так і, власне, до ведення робіт
12.01.2018
ТОП-4 незвичні культури, які сьогодні вирощують фермери України
Нині молоде покоління фермерів України відмовляється від вирощування традиційних культур на користь незвичайних овочів, ягід, зелені та спецій, котрі набувають все більшої популярності серед жителів великих міст
04.01.2018
Ф'ючіпси: українська історія успіху
Лляні чіпси - корисний натуральний продукт, який набуває все більшої популярності серед українців