МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу

  • Parse error: syntax error, unexpected 'яних' (T_STRING) in /home/career/agrocareer.com/www/system/core/TemplateSupplier.php(250) : eval()'d code on line 11
  • роздрукувати

В Хмельницькій області почали роботу два нових круп'яних заводи
2017-12-27

В Хмельницькій області були введені і експлуатацію два круп'яних заводи. Заводи належать групі компаній «Хмельницьк Млин». 

Про це нещодавно повідомила прес-служба науково-виробничого об'єднання «Агро-Сімо-Машбуд», яке займалося будівництвом об'єктів.

«Пшениця і жито, що вирощуються компанією, ефективно переробляються на млинових потужностях. Інші культури, такі як ячмінь, соя, гречка, до 2016 р. успішно продавалися міжнародним трейдерам. Але, з огляду на прийняту стратегію з розширення виробництва, у 2016 р. було вирішено підписати контракт з НВО «Агро-Сімо-Машбуд» про будівництво двох крупозаводів, які дадуть змогу повністю переробляти круп'яні культури, що вирощуються групою», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, побудовано гречезавод продуктивністю 110-120 т/добу зерна, а також універсальний завод продуктивністю 24-26 т/добу, на якому вироблятимуть різні види зернових пластівців (пластівці швидкого приготування, які не потребують варіння) і крупи булгур.

Відкриття нових заводів також забезпечить регіон додатковими робочими міcцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Львівщині створили "квасоляний" кооператив

Відкрито найпотужніший в Україні біогазовий комплекс

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>