МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Уряд затвердив експортну стратегію України на 4 роки
2017-12-28

Вчора, 27 грудня, на засіданні Кабінету міністрів було ухвалено Дорожню карту стратегічного розвитку торгівлі на період 2017-2021 років від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Документ визначає географічні пріоритети для експорту до 2021 року, так звані, «ринки у фокусі», де є найбільше можливостей саме для українського виробника. Експортна стратегія також формує орієнтири для створення світових ланцюгів доданої вартості, де український виробник здобуде гідні позиції та вигідні можливості для збільшення виробництва саме середньо- та високотехнологічної продукції.

Це чіткий план дій як Україні перейти від переважно експорту сировини до експорту наукомісткої інноваційної продукції для успіху України на світових ринках. 

Планується що наприкінці 2021 року Україна перейде до експорту наукомістких та сучасних товарів. Таким чином країна значно зменшить долю сировинних товарів у структурі експорту. В документі передбачено створення умов для розвитку сфер торгівлі та інновацій задля розширення ринків збуту та асортименту українських товарів та послуг, підтримка експорту з боку держави. Також передбачається підвищення рівня знань та навичок, необхідних підприємствам для здійснення міжнародної торгівлі.

В експортній стратегії передбаченні нові перспективні ринки збуту, зокрема зазначено топ 20 ринків, які можуть показати швидкі результати: Єгипет, Індія, Білорусь, Грузія, Молдова, Іран, Саудівська Аравія, Китай, Японія, США, Канада, Швейцарія, Бангладеш і країни ЄС.

Торговий представник Україна Наталія Микольська зазначила, що саме зараз для успіхів на зовнішніх ринках потрібне спільне стратегічне планування і злагоджена командна робота всього Уряду, всіх центральних органів виконавчої влади, Парламенту, підтримка президента, робота бізнес-асоціацій та об‘єднань, бізнесу, бо експорт — це командна гра.

Нагадаємо, нещодавно уряд США прийняв рішення тимчасово зупинити ряд преференцій щодо безмитної торгівлі з Україною.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: План державної підтримки фермерів на наступні три роки 

Державою схвалено нову концепцію розвитку фермерських господарств

12 нових ринків збуту української аграрної продукції

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>