МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Україна побудує 900 км європейського автобану
2017-12-28

Після підписання Угоди про асоціацію Україна переживає період повної переорієнтації експорту. Втративши можливості торгівлі з РФ та (частково) країнами СНД, ми поступово нарощуємо поставки на ринки європейських країн.

Для того, щоб вибудовувати логістику та інфраструктуру в напрямку Європи урядом була затверджена Національна транспортна стратегія, що має діяти до 2030 року.

Вищезгадана стратегія вже була представлена в Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Маріуполі, Миколаєві, Херсоні та Ужгороді.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян нещодавно заявив, що у 2018 році Міністерство інфраструктури планує детальніше зайнятися проектом, який з'єднає Чорне море з ЄС.

Проект Балтика-Чорне море був представлений ще в 2015 році. За планом, він з'єднає чорноморські порти на півдні України з Європейським Союзом. Заявлена вартість проекту становить 4 млрд гривень. Дорога стане новою інтерпретацією шляху "Із варягів у греки".

"Я твердо переконаний, що це майбутнє для України. У нас перенаправились транспортні потоки після початку війни з Російською Федерацією, і в цьому році завершується входження найбільшого оператора морських шляхів" Хаджсен Портс ", тому ця дорога дуже важлива", - розповів міністр.

Таким чином Україна побудує великий торговий шлях – автобан, який з’єднає Чорне та Балтійське море.

Протяжність автобану на нашій території складатиме 900 км. 

Шлях проходитиме від прикордонного Краковця через Львівську, Тернопільську, Хмельницьку та Вінницьку області. Від Умані піде на південь до портів Одеси та Миколаєва.

Український автобан стане частиною балто-чорноморського транспортного коридору.

Цікаво, що один з інфраструктурних інвестиційних проектів - будівництво дороги, яка з'єднає Одеський, Миколаївський та Херсонський порти - буде профінансовано урядом КНР.

Нагадаємо також, що з 1 листопада 2017 року закладено нитку графіка поїзда №1319/1320 по транзитному маршруту через Україну в рамках Нового Шовкового шляху.

Джерело: http://agronews.ua
Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>