МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
Головна / Партнери

Партнери

08.11.2017
Agro-Smart
Agro-Smart  – аграрний портал України. Платформа, що дає можливість розміщувати оголошення, користуватись мапами елеваторів, компаній, цін,  логістичним калькулятором та ще багатьма інструментами.
02.03.2017
INSTITUTE OF INTERNATIONAL ACADEMIC AND SCIENTIFIC COOPERATION
Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (ІМАНС) - неурядова та некомерційна організація, метою якої є сприяння розвитку освіти, науки та громадянського суспільства в Україні.
02.03.2017
AgroTalks
Платформа розвитку агробізнесу AgroTalks допомагає новаторам втілити в життя свої інноваційні та технологічні ідеї в агробізнесі. 
 
01.03.2017
neuvoo.com.ua - ПОШУК РОБОТИ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

neuvoo.com.ua – ресурс, який допоможе Вам знайти роботу практично у будь-якій країні світу. Безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу!
16.05.2016
Work.ua — сайт з пошуку роботи
Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні. Щомісяця понад 3,8 млн людей відвідують Work.ua щоб знайти роботу. Провідні компанії України розміщують свої вакансії і знаходять співробітників за допомогою Work.ua.
27.10.2015
Портал rabota.ua
Портал rabota.ua є провідним професійним порталом України, послугами якого користується абсолютна більшість відомих національних та міжнародних компаній. Динаміка розвитку Інтернет і ринку в цілому постійно надихає команду порталу до нових рішень, удосконаленню інтерфейсу і поліпшенню сервісів.