МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
Головна / Партнери

Партнери

02.03.2017
INSTITUTE OF INTERNATIONAL ACADEMIC AND SCIENTIFIC COOPERATION
Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (ІМАНС) - неурядова та некомерційна організація, метою якої є сприяння розвитку освіти, науки та громадянського суспільства в Україні.
02.03.2017
AgroTalks
Платформа розвитку агробізнесу AgroTalks допомагає новаторам втілити в життя свої інноваційні та технологічні ідеї в агробізнесі. 
 
01.03.2017
neuvoo.com.ua - ПОШУК РОБОТИ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

neuvoo.com.ua – ресурс, який допоможе Вам знайти роботу практично у будь-якій країні світу. Безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу!
16.05.2016
Work.ua — сайт з пошуку роботи
Work.ua — сайт пошуку роботи №1 в Україні. Щомісяця понад 3,8 млн людей відвідують Work.ua щоб знайти роботу. Провідні компанії України розміщують свої вакансії і знаходять співробітників за допомогою Work.ua.
27.10.2015
Портал rabota.ua
Портал rabota.ua є провідним професійним порталом України, послугами якого користується абсолютна більшість відомих національних та міжнародних компаній. Динаміка розвитку Інтернет і ринку в цілому постійно надихає команду порталу до нових рішень, удосконаленню інтерфейсу і поліпшенню сервісів.