МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Статті та поради роботодавцям

25.11.2016
7 характеристик ефективних менеджерів аграрного сектору
На сьогоднішній день складено не один «перелік ключових навичок і / або якостей успішного керівника», частіше за все фігурує улюблене число 7, хоча дослідники виявили більше 60 характеристик ефективних менеджерів. Пропонуємо прислухатися до того, що говорять практики агросектора, і розглянемо найбільш важливі навички / якості більш узагальнено.
28.10.2016
Учасники АТО. Нюанси працевлаштування.

Які ж наслідки віднесення учасників АТО до категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню?

16.09.2016
7 правил як уникнути конфлікту інтересів в сімейному бізнесі
Рекомендації численних експертів з питань сімейного бізнесу, на тему, як уникнути конфлікту інтересів в сімейному бізнесі
12.03.2016
ПОШУК РЕТРО ВАНТАЖІВКИ SCANIA
До 125-річчя компанія SCANIA оголосила конкурс з пошуку ретро вантажівок Scania .
Компанія хоче дізнатися про вантажівки Scania давніх років випуску та їхню історію в Україні.
26.02.2016
Гейміфікація - новий інструмент для просування с\г техніки
John Deere вигадали оригінальний спосіб промоушену нової спецтехніки – вони створили невелику інтерактивну флеш-гру Small Machine vs. Big Jobs Challenge розміщену на окремому сайті що дає можливість покатати нові колісні і гусеничні міні-навантажувачі.
29.01.2016
Фонд «Монсанто» анонсував виділення гранту на оцифровування депозитарію Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки
Фонд «Монсанто» повідомив про намір виділити 25 тисяч доларів США на реалізацію проекту переведення в цифрову форму Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України.
25.12.2015
Британські аграрні компанії поділяться секретами ведення аграрного бізнесу
11 лютого 2016 року під час VI міжнародної виставки «Зернові технології» відбудеться Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інновації та підвищення ефективності».
17.12.2015
Е-learning для аграріїв
Для молодих спеціалістів, студентів аграрних вузів, які хочуть отримати додаткові  знання з різних напрямків аграрної сфери була створена електронна платформа  PIP.